Ви знаходитесь: Головна / Новини / 30 березня усіх тернополян кличуть на Хресну Дорогу

30 березня усіх тернополян кличуть на Хресну Дорогу

30 березня усіх мешканців міста та області кличуть на Хресну Дорогу. Цьогорічний маршрут ходи пролягатиме через площу Героїв Євромайдану. Священнослужителі просять не ігнорувати захід, прийти і спільно помолитися, перш за все, за мир та спокій в країні.

30 березня, у неділю о шістнадцятій годині у Архикатедральному Соборі відбудеться Служба Божа, після неї, о сімнадцятій буде формуватись колона. Так розпочнеться традиційна масштабна хода центральними вулицями міста. Запрошені до Хресної Дороги представники усіх конфесій.

ОРЕСТ ПАВЛІСЬКИЙ, голова комісії у справах молоді Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ:

«Цього року Хресна Дорога, буде одна зупинка, одна стація буде на Площі Героїв Євромайдану. Ми десь зупинимося і наголошуємо на тому, що навіть стації, розважання, будуть торкатися, в певній мірі подій, які відбувалися в Україні. Але наголос ставимо на постать Ісуса Христа. Його терпіння пов’язані з Україною і ми це повинні усвідомлювати».

Нести дерев’яний хрест запрошені представники духовенства, влади, молодіжних та громадських організацій, студенти семінарії, лікарі, педагоги, журналісти, меценати. Також волонтери разом з активістами Майдану. Усіх без винятку священнослужителі запрошують приєднатись до спільної молитви за мир, спокій і, звичайно ж, єдність нашої держави. Це сьогодні для кожного українця повинно бути найважливішим.

ВАСИЛІЙ СЕМЕНЮК, архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ:

«Щоб наша країна розвивалась, щоб не було війни, бо як говорять на границі від Росії збільшують війська, там збільшують зброю, але ми віримо, що молитва переможе те все».

З початку Хресної Дороги і наступних дві години центральна частина міста буде перекрита.

 

Автор: Мар'яна Том'як

Мар'яна Том'як
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top