Ви знаходитесь: Головна / Новини / Більше 85% українців готові взяти участь у президентських виборах

Більше 85% українців готові взяти участь у президентських виборах

Більше 85-ти відсотків українців готові взяти участь у президентських виборах. Це підсумки квітневих соціологічних досліджень. На Сході та Півдні держави явка людей прогнозується менша. Активність проявлятимуть мешканці Заходу і центральної частини країни.

ОЛЕКСАНДР ЧАШКОВСЬКИЙ, менеджер проектів Центру «СОЦИС»:

«Лідери, регіональні, присутні у кожному регіоні свої. Але основним гравцем, як на рівні України, так і в регіонах, залишається Петро Порошенко. Навіть якщо застосовувати макрорегіони: Центр, Схід, Південь, Захід. Петро Порошенко єж переможцем навіть на Сході».

В другому турі, згідно з соціологією, перемагає також Порошенко.

Андрій Биченко, директор соціологічної служби центру Разумкова:

«Якщо б в другий тур вийшли б, Петро Порошенко і Юлія Тимошенко, то серед усіх опитаних, за Петра Порошенка готові були проголосувати 49,3% респондентів, за Юлію Тимошенко 12,5%. Якщо Петро Порошенко і Сергій Тігіпко, то за Порошенка готові були б проголосувати 54,3%, а за Сергія Тігіпка – 13,5%».

Дослідження проводили з дев’ятого по шістнадцяте квітня. Опитали шість тисяч двісті респондентів в усіх регіонах України, без врахування населення Криму.

 

 

� u .�к Xȹ «Партія Регіонів», чи «комуністи», чи «Свобода», чи ще якась інша партія. Нам байдуже, ми хочемо справедливості».

 

 «Щоб внормувати будівельний бізнес, щоб враховувались інтереси громади з створенням нормального сприятливого екологічного середовища і таке інше».

 «Щось в нашому місті робиться не так, щось робиться не то. І коли ми готувалися до цієї сесії, я спілкувався з людьми, дуже багато нарікань і правдивих нарікань».

Щоправда не всі виступи відбувались спокійно та врівноважено.

 «Закрийте, будь ласка, рот і не перебивайте мене. Якщо ви вийшли до мікрофону, то відносьтесь з повагою до людей. Не рахуйте себе святим. Ставтесь до всіх так, як ви хочете, щоб до вас ставились. І нагадайте про своє регіональне минуле, коли ви були помічником «Партії Регіонів».

Проблеми – різні. Починаючи від сфери охорони здоров’я, закінчуючи межами парків та передачею гуртожитків. Все сказане депутати на чолі з головою міста вислухали і прийняли рішення створити відповідну комісію, до складу якої увійдуть голови депутатських комісій, представники фракцій, мажоритарники і члени громадських організацій. Вони й опрацьовуватимуть скарги та вимоги людей.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Доручити цій комісії вивчити дані питання, в місячний термін, до проведення наступної сесії Тернопільської міської ради. По кожному пункту дати чіткий висновок, дати чітку інформацію, наскільки ці дані відповідають дійсності. Там, де є порушення, вказати, як їх необхідно усунути, якщо ці порушення допущені, то з чиєю вини вони допущені. Підготувати це на розгляд наступної сесії Тернопільської міської ради. Якщо є необхідність, разом з цим звітом, направити відповідні проекти рішень, про внесення змін, доповнень, або скасування раніше прийнятих рішень».

З цим рішенням активісти погодились і покинули сесійну залу. Після чого, депутати взялися за голосування порядку денного. Прийняли зміни до бюджету, затвердили схему санітарної очистки Тернополя та підтримали питання щодо проголошення 8-го та 9-го травня днями жалоби за загиблими у Другій світовій війні. Та заборону використання радянської, комуністичної і нацистської символіки.

ІГОР ТУРСЬКИЙ, секретар Тернопільської міської ради:

«Щорічно 8 та 9 травня приспускати державний прапор з траурною стрічкою на всіх будівлях міста Тернополя, незалежно від форм власності. Обмежити проведення розважально-концертних заходів та спортивних змагань на території міста».

Без перерви працювали до 14-ої години.

 

Автор: Мар'яна Том'як

Мар'яна Том'як
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top