Ви знаходитесь: Головна / Новини / Влада у Тернополі «ховається» від ЗМІ?

Влада у Тернополі «ховається» від ЗМІ?

Тернопільська влада закрита для громади? З обмеженим доступом до роботи керівників облдержадміністрації, обласної та міської рад зіткнулися місцеві журналісти. Із чим пов’язана така цензура, вони запитали особисто в голів цих установ.

Тернопільські журналісти зіткнулися з цензурою в роботі місцевої влади. Представники міської, обласної рад та адміністрації проводять певні заходи «без зайвих очей» «акул пера». Через це більше 30 кореспондентів регіональних та всеукраїнських ЗМІ написали колективне звернення до міської та обласної влади.

АНЖЕЛА КАРДИНАЛ, в. о. голови Тернопільського прес-клубу:

«Щоби в Тернополі не було цензури слова, щоби до журналістів відповідно відносилися, їх поважали, і щоби вони могли правильно висвітлювати і доносити інформацію до читача, глядача і слухача. Вони дізнаються інформацію у Фейсбуці чи тільки на сайтах влади після того, коли вже захід відбувся. Получається так, що ще більш закриті стали деякі заходи і люди туди не можуть потрапляти».

АНДРІЙ ВАЦИК, власний кореспондент інформаційної агенції «Уніан»:

«То все, що Ви говорили на початках, як тільки Вас призначили, щось воно ніяк не може справдитися. Тобто ми би таки хотіли побачити прозорість. Ми би хотіли побачити, що робляться якісь кроки для того, щоб інформувати громадськість про прийняті Вами рішення. Тому що нас ніхто не покликав, коли представляли заступників Ваших, ми не знаємо, за якими критеріями їх призначали, чому саме ці люди призначені, тим більше, що дуже багато питань є до цих призначень».

НАТАЛКА КОЛТУН, власний кореспондент Національного радіо:

«Чули, що призначення є вже керівника прес-служби, людини, яка буде з нами працювати. Ми би дуже хотіли, щоб це був все таки професійний журналіст, який розуміє, що таке інформаційне середовище і як з нами працювати».

Прохання та зауваження журналістів керівництво краю вислухало і пообіцяло належно реагувати.

ОЛЕГ СИРОТЮК, голова Тернопільської облдержадміністрації:

«Ніхто не ховає заступників від спілкування з пресою, до будь-якого з них ви можете прийти, задати ті запитання, які вважаєте за потрібне. Ніхто з них не закривається від роботи, і я в тому числі. Керівником прес-служби призначений Костянтин Красовський. Він отримав і буде отримувати ще цілий ряд доручень від голови облдержадміністрації по налагодженню співпраці з представниками ЗМІ. І якщо будуть нарікання надалі на якусь співпрацю, ми зможемо обговорити те питання, яке ви зараз піднімаєте. Це моє рішення як голови адміністрації, саме цю людину призначити на цю посаду. Я як голова адміністрації відповідаю за кадрові рішення, я вважаю, що та людина може на цій посаді працювати, я вважаю, що вона з цим справиться».

Якщо влада не налагодить співпрацю із засобами масової інформації, журналісти обіцяють долучити до своїх протестів громадських активістів та зробити акцію масштабнішою.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top