Ви знаходитесь: Головна / Новини / гроші / Відмова України від газу – збиткова для Росії

Відмова України від газу – збиткова для Росії

І в продовження теми – поки ми готували сюжет про тарифи на блакитне паливо, Україна припинила закачування газу в свої підземні сховища. Це пов’язано із завищеною ціною на паливо для нашої держави. Відмова України саме навесні створює росіянам неабияку проблему, пояснює політик Роман Заставний.

РОМАН ЗАСТАВНИЙ, політик:

«Розкачені газові скважини дають поки що великий тиск і дають великий дебит газу в саму систему. Але система, враховуючи кліматичні умови і підвищення температури повітря, нагрівається. Протяжність цієї газотранспортної системи – декілька тисяч км. І той газ, який навіть випав в зимовий період у вигляді конденсату при охолодженні, сьогодні перетворюється знову таки в газ і чинить додатковий тиск».

Різко обмежити газ, який йде зі свердловини, Росія не може. А оскільки Україна палива не приймає, газ просто спалюють в повітря. І не отримують за це грошей. На думку Романа Заставного, це вдала стратегія українського Уряду. І вона доводить, що в нашій державі є фахівці, які добре розуміються в газотранспортних схемах.

РОМАН ЗАСТАВНИЙ, політик:

«Мені, наприклад, як тернополянину, як українцю просто приємно, що ми починаємо давати належно такої здачі ворогам українського народу. І відповідно, певна гордість бере за українців, що ми багато чого можемо і можемо достойно відповісти на ту агресію не тільки фізично, а й економічно на всій Україні».

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top