Ви знаходитесь: Головна / Новини / Відсьогодні тернопільська міліція працює у посиленому режимі

Відсьогодні тернопільська міліція працює у посиленому режимі

Відсьогодні тернопільська міліція працює у посиленому режимі. В місті та області очікують провокації та сутички, схожі на ті, що так і не припиняються в східній та південній частинах України. У нас вже є випадки затримання груп озброєних людей, котрі приїхали сюди з різних регіонів держави та ближнього зарубіжжя.

ВАСИЛЬ ОБЛЕЩУК, начальник обласної міліції:

«З різних обласних центрів перебували на території області, в яких була зброя. Буквально на останньому тижні затримали 4 чоловіка, які перебували на території Козівського району, проживали тривалий час. Мали з собою стрілкову зброю, мали з собою патрони. Один з них громадянин Білорусії, інший – Миколаєва, Білої Церкви, і один житель, уродженець Росії, але житель Теребовлянського району».

П’ять екіпажів ДАІ патрулюватимуть ввечері та вночі. За в’їздами та виїздами з обласного центру стежитимуть вісімдесят співробітників міліції. В населених пунктах Тернопільщини дільничні інспектори працюватимуть з сільськими головами, щоб разом охороняти порядок. Правоохоронці також чекають на підтримку новостворених громадських формувань.

ІВАН ЮЛИК, начальник СБУ в області:

«Ми надіємося також на підтримку Тернопільщини. Бажаємо і хочемо, щоб вона віднеслась з розумінням, що необхідно йти на компроміс в цих ситуаціях, я маю на увазі те, що ми будемо відзначати річницю від створення Дивізії «Галичина» і 9-те травня. Мається на увазі, що треба йти на компроміси, щоб зберегти ситуацію в області стабільною».

Щоб бути готовими до зустрічі «непроханих гостей», в Тернополі провели засідання обласного штабу з охорони громадського порядку. Не панікувати, людей закликали і представники духовенства.

ОРЕСТ ПАВЛІСЬКИЙ, голова комісії у справах молоді Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ:

«Маємо просити в Бога ласки, щоб все це пройшло мирно. На цьому етапі для нас є важливо бути разом».

Отож, неспокій в місті прогнозують 28-го квітня, в день відзначення створення дивізії «Галичина» та вже традиційно 9-го травня.

 

Автор: Мар'яна Том'як

Мар'яна Том'як
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top