Ви знаходитесь: Головна / Новини / В Тернополі готові дати відсіч сепаратистам

В Тернополі готові дати відсіч сепаратистам

В Тернополі готові дати відсіч сепаратистам. На нинішні події на Сході та Півдні України, не можуть спокійно реагувати мешканці Заходу. В нашому місті окрім правоохоронців захищати населення та територіальну цілісність обіцяють і самооборонівці.

Сьогодні в Тернополі все наче спокійно. Проте щоденні вражаючі новини із південної та східної України, не лякати не можуть. Тут, на Заході, заворушення та масові безпорядки прогнозують на перше та дев’яте травня. Не допустити донецького, луганського чи харківського сценарію обіцяють місцеві самооборонці.

ІВАН КОВАЛИК, голова Самооборони Майдану на Тернопільщині:

«В самому місті орієнтовно в Самообороні, на даний момент є таких готових бійців, які готові захищати, орієнтовно 150 чоловік. Які на даний момент, частина з них, одна третя проходить базовий військовий вишкіл в Теребовлі».

Окрім морального та фізичного вишколу громадян. Готуватись до сепаратистських мітингів, захоплень державних будівель, повинні представники правоохоронних органів та влади на місцях. І звичайно відповідальність за кожен свій крок та рішення повинні мати і народні депутати.

ПЕТРО ПОРОШЕНКО, народний депутат України:

«Народні депутати зобов’язані  ходити до зали і голосувати. Якщо вони не будуть ходити до зали, якщо голосування не буде відбуватись, то відбудуться нові вибори Верховної Ради. Вибори по відкритим спискам, де кожен виборець буде мати реальну можливість обирати і визначати за кого саме конкретно віддає свій голос тій чи іншій силі. Це європейський інструмент демократії».

Головне сьогодні не допустити розколу України та зриву президентських виборів, каже нардеп.

 

Автор: Мар'яна Том'як

Мар'яна Том'як
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top