Ви знаходитесь: Головна / Новини / ЖКГ / Громадські активісти власноруч прибрали Набережну

Громадські активісти власноруч прибрали Набережну

Поки комунальники думають, громадяни працюють. Не дочекавшись службовців із мітлами на вулицях міста, люди вдягнули рукавички та почали прибирати його. Наші кореспонденти бачили, як це було.

Замість вихідного дня – фізична праця на благо міста. Тернополяни, від великого до малого, закотили рукави і взялися прибирати. І дорослі, і навіть діти збирали сміття на Набережній ставу.

ЮРІЙ ТЕЛЕХ, учасник акції:

«Я сюди прийшов, щоб очистити територію Тернополя від всякого сміття, щоб Тернопіль став чистим містом. Я вже не перший раз тут помагаю, може другий-третій».

Через останні події в країні, сьогодні на слуху в основному політичні події. І на чистоту Тернополя мало зважають, переконують учасники акції.

ОЛЕКСАНДР ЯЦЕНТЮК, учасник акції:

«Чистота и порядок в городе на сегодняший день мало кого интересует. Все в зарабатывании денег. Как бы хотелось бы достучатся до власти, до громады, чтобы все мы поддержали друг друга и позаботились о нашем городе, потому что на сегодняшний день картина печальная. Вы обратили внимание, что творится вокруг? Как снег сопел, такое ощущение, что коммунальные службы у нас не работают».

Громадські активісти планують самостійно прибрати більшу частину міста. Проте на допомогу від посадовців також очікують.

АНДРІЙ ПАЛЬЧИК, учасник акції:

«Попросимо, щоб були встановлені додаткові смітники. Тому що, наприклад, дійсно проблема цієї ділянки – Набережної, тому що тут немає жодного смітника. І тому, напевно, люди і смітять. Можливо, люди хотіли б викидати сміття, якось змінитися, але оскільки вони не можуть цього зробити, вони викидають сміття куди попало».

Після Набережної, активісти хочуть прибрати й інші, найбільш забруднені райони Тернополя. Для цього готові об’єднати в одну всі громадські організації, які сьогодні дбають про чистоту в місті.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top