Ви знаходитесь: Головна / Новини / Дитячий майданчик в центрі Тернополя оновили

Дитячий майданчик в центрі Тернополя оновили

Тернопільська малеча має оновлене місце для розваг. Дитячий майданчик в самому серці міста відремонтували. Облаштовувати місця відпочинку в Тернополі та області будуть і надалі.

Молоді хлопці та дівчата у вихідний день фарбували гірки і лагодили гойдалки. Не пошкодували свого вільного часу, щоб зробити корисне мешканцям міста. Гроші на ремонтні матеріали надали представники народного депутата.

АНДРІЙ КОПАЧІВСЬКИЙ, волонтер:

«Меценати це підтримали. Вони нам закупили фарбу, всі матеріали. Ми з друзями виділили в цю суботу своїх 3 год. часу, хочемо відновити цей майданчик. В подальшому ми хочемо цю ініціативу продовжувати. Тобто дивитися, де є такі гарні ще майданчики, але, скажемо, на них там, наприклад, нецензурщину понамальовували наші любі тернополяни».

ЗОРЯНА АНТОНІВ волонтер:

«Прийшла весна, діти виходять на вулицю, будуть гратися. Ясно, що їм треба, щоб були майданчики гарні, красиві. І ми це робимо для того, щоб не тільки ми це зробили, а щоб батьки з дітками побачили, що може вони так само дворами зберуться і самі будуть ці майданчики красити в себе в дворах. Тому що вони ж є по всьому Тернополі, не тільки тут».

Діти, які майданчик на Сагайдачного відвідують постійно, таким ремонтом задоволені. Гадають, що зміни сподобаються і їхнім батькам.

ВІТЯ, тернополянин:

«Такі майданчики взагалі для таких дітей, щоб мами мали куди їх завести, щоб на горках класно покататися. Та як тобі нема куди піти, навіть сісти на лавочку, або на качельці погойдатись».

САША та ВІКА, тернополяни:

«Мені подобається. Я завжди сюди ходжу з батьками. І мій брат, він в мене молодший, я завжди за ним дивлюся, мої батьки також дивляться. Він собі грається з іншими дітками, йому цікаво».

ВАЛЄРА, тернополянин:

«Тут не тільки діти можуть гратися, а й якщо з дітьми приходять, то бабці можуть сидіти, або батьки. Так, це потрібно в місті, щоб дітей було куди водити».

Майданчик облаштували поряд приймальні народного депутата. Відпочити на площадці зможуть всі, хто гулятиме поблизу.

ЮРІЙ ЮРИК, представник виборчого штабу П. Порошенка:

«Бачимо, якраз перспективу в тому, щоб паралельно із політикою робити якісь корисні справи. І однією з таких корисних справ є те, що ситуація, яка довкола нас, повинна ставати кращою, в т.ч. і в плані благоустрою. Ми на даному майданчику будемо незабаром відкривати громадську приймальню П.Порошенка і, звичайно, що територія довкола цієї громадської приймальні, куди будуть приходити люди, молодь, повинна бути гарно окультурена. І наш взагалі прямий обов’язок, якщо тут є недалеко дитячий майданчик, зробити його охайним для того, щоби сюди приходили дітки з мамами, для того, щоб вони тут гарно проводили час».

У штабі кажуть, це далеко не останнє облаштування майданчика на Тернопільщині. Оновлювати ділянки будуть не тільки напередодні виборів, а й після них.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top