Ви знаходитесь: Головна / Новини / ЖКГ / Дорожники області вимагають зарплати у нового начальника

Дорожники області вимагають зарплати у нового начальника

Керівництво змінилося, а борги залишилися. Така ситуація сьогодні в дорожників нашої області. Попереднього начальника Служби доріг звільнили з посади, а працівники Автодору не одержали зарплату за останні три місяці.

У тернопільських дорожників проблеми із зарплатою. Вже три місяці вони не отримують заробленого. І от днями, коли в Службі автомобільних доріг призначили нового керівника, робітники стали вимагати у нього цих грошей. А щоб усі виплати контролювати, запропонували створити громадську раду із працівників установи.

ОЛЕКСАНДР ЛЕВЧУК, начальник філії «Шумський райавтодор»:

«Є в нас толкові економісти, в нас є толкові бухгалтери, в нас є інженери-дорожники, керівники, які могли би брати участь в тих розподілах фінансових ресурсів не тільки при роботі Служби доріг, а й при роботі Облавтодору».

ОЛЕКСАНДР ЯКОВЕНКО, заступник начальника з будівництва Служби автомобільних доріг в області:

«Якщо тут перейшли на персоналії, то новий керівник Служби очолює її ще тижня нема – вже тут йому претензії такі. Так що все, пропоную прислухатися до пропозиції Олександра Васильовича і сформувати з компетентних людей, зацікавлених, людей, які виробляють спільні конструктивні рішення, а не слово, як кажуть там, «Ганьба» і третє-десяте».

У свою чергу, новий начальник обласної Служби автомобільних доріг також наголосив, що заборгованість по зарплаті залишилась йому у спадок. І зараз він прагне подолати проблему.

БОГДАН ЮЛИК, начальник Служби автомобільних доріг в області:

«Навіть щось негативне зробити я просто-напросто би і не встиг. Робітники не знають Юлика, вони не знають Службу доріг. В працівників невиплачена заробітна плата за 3 міс., і це не моя вина, це та спадщина, які я отримав, з якою я намагаюся зараз боротися і щось вирішити».

Шукати кошти Богдан Юлик взявся на державному рівні. І, за попередніми домовленостями, столичні посадовці пообіцяли на початку квітня дати нашим дорожникам гроші.

БОГДАН ЮЛИК, начальник Служби автомобільних доріг в області:

«Я і в п’яницю був в Києві, і був на зустрічі в міністра фінансів, доповідав цю складну ситуацію, яка зараз є в області по заборгованості заробітної  плати. Моє зараз завдання – виплатити заробітну плату працівникам, тобто, віддати гроші Тернопільському Облавтодору, щоб він міг це зробити».

Також Богдан Юлик нагадує, що Служба автомобільних доріг та Автодор – це дві окремі структури. Кожна зі своїми начальником і працівниками. Проте зарплати, які Служба взялася виплачувати автодорівцям, вона обіцяє віддати.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top