Ви знаходитесь: Головна / Новини / За минулий рік з-під молотка пішло вісім земельних ділянок

За минулий рік з-під молотка пішло вісім земельних ділянок

Чи буде на Гнатюка дитячий майданчик, який вимагають мешканці вулиці? Хто керуватиме вже скандальною територією на Текстильній, де розміщені сотні гаражів? Та скільки і на яку суму за минулий рік в місті продали землі? На ці та інші актуальні запитання відповів Віктор Кібляр. Начальник відділу земельних ресурсів міськради зустрівся з журналістами.

Скандальна земельна ділянка на вулиці Текстильній сьогодні в користуванні комунального підприємства «Тернопільбудінвестзамовник». Воно й обслуговує гаражі на цій території. А тамтешнім кооперативам, згідно з законодавством, просто передати цю землю не можна. Приватизовувати ділянки дозволено лише власникам гаражів, а не новоствореним об’єднанням.

ВІКТОР КІБЛЯР, начальник відділу земельних ресурсів Тернопільської міської ради:

«Міська рада, в особі міського голови, йде на зустріч громадянам і зобов’язується підтримувати їх в тому плані, що ми будемо надавати дані земельні ділянки безпосередньо кожному користувачу металевими гаражами. Кожному члену кооперативу, громадянину, який має право займати це місце. Відповідно до списків буде затверджено з тими ж «Аляска-Авто», які є членами кооперативу, заключеними договорами на обслуговування. Відповідно міська рада буде передавати кожному члену гаражного кооперативу дану земельну ділянку в приватну власність».

Повинна, незабаром, вирішитися проблема і з дитячим майданчиком на Гнатюка. Нагадаємо, мешканці вулиці вимагають не забудовувати спортивну площадку. Сьогодні питанням зайнялась спеціальна комісія.

ВІКТОР КІБЛЯР, начальник відділу земельних ресурсів Тернопільської міської ради:

«Той дитячий майданчик, який там був, я розумію, що він там людьми використовувався, але чому виникла така ситуація? ЖЕК зобов’язувався перенести той спортивний майданчик. В радіусі ста метрів є пропозиції, щодо влаштування дитячого майданчика в суміжних вулицях. Це по-моєму на Броварній, 14 і За Рудкою, 1. Комісія, на сьогоднішній день ще працює і кінцевого результату ще немає».

Загалом, за минулий рік, відділ земельних ресурсів міськради продав на аукціоні вісім ділянок на суму мільйон чотириста тисяч гривень.

 

Автор: Мар'яна Том'як

Мар'яна Том'як
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top