Ви знаходитесь: Головна / Новини / Зграя собак лякає людей на «Східному»

Зграя собак лякає людей на «Східному»

 

 На «Східному» зграя собак не дає проходу людям. Чіпають навіть дітей. Люди кажуть, виною тому ті, хто щодня собак підгодовує. Служби ж які за це мали би відповідати, поки що проблему вирішити не можуть. Подробиці – далі.

До нашої редакції звернувся ось цей чоловік. Його звати Роман та працює він у  тренажерному залі на вул. Лесі Українки. Каже щодень переживає за своїх клієнтів, бо тут бігає зграя псів.

РОМАН,  боїться за своїх клієнтів:

“Існує пані, яка підгодовує собак, вони тут перебувають, очікують її. За принципом зграї, ці собаки згуртовуються, нападають на людей, на дітей, це було неодноразово”.

 Жаліються на невідому пані і в перукарні, яка поруч з громадською зупинкою. Кажуть, працівників собаки знають, тому не чіпають. А от людей, які чекають на маршрутку лякають постійно.

СОЛОМІЯ, працює в перукарні біля зупинки:

” Нас вони не чіпають, але є жінка, яка їх підгодовує постійно, вони не голодні, можливо діти якісь йдуть, знаєте і вони тако»”

Роман нам на камеру свого мобільного відзняв ось ці кадри.Тут зграя псів не дає проходу людям. А їх тут щодень проходить багато. Комунальники поки таку проблему не коментують, кажуть візьмуться за неї з середини квітня.

Автор: intb

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top