Ви знаходитесь: Головна / Новини / Комісії облради розглядають проекти із запізненням

Комісії облради розглядають проекти із запізненням

Тернопільська облрада порушує процедуру. Питання на сесію виносять без розгляду комісій.

Проекти, які комісії облради розглянули за кілька годин до сесії, і ті, що не розглянули взагалі, на засідання таки винесли. Хоча голова комісії з питань регламенту пропонував перенести рішення на наступну сесію. Відповідно, присутні в залі розділилися на тих, хто за і тих, хто проти такого порядку.

ТАРАС ПАСТУХ, депутат Тернопільської обласної ради:

«Вчора я особисто, як депутат обласної ради, як голова комісії, не мав змоги отримати проекти рішень тих, які виносяться сьогодні на розгляд. На вчорашній день ще не всі рішення зафіксовані, не кажучи вже про їхнє розтиражування. Вони не були оприлюднені на сайті. І тому сьогодні ми власне спостерігаєм цю картину безпосередньо в залі засідань обласної ради».

Голова облради, разом з депутатською більшістю, рекомендацій не підтримав. Але пообіцяв врахувати їх надалі. Натомість обранці підтримали прохання військового комісара щодо матеріального забезпечення 6-го батальйону територіальної оборони області.

ВОЛОДИМИР КАТИНСЬКИЙ, т.в.о. військового комісара Тернопільської області:

«Особовий склад відібраний. Техніка національної економіки прописана. Частина спеціальної техніки отримана. Єдина залишається проблема по забезпеченню речовим майном. Згідно наших розрахунків, це близько 1 млн. грн. тому відповідно є прохання і створена програма щодо забезпечення батальйону територіальної самооборони саме цим речовим майном».

Також депутати заслухали звіт про міжрегіональне та зовнішньоекономічне співробітництво за попередні 4 роки. Та прийняли аналогічну до 2017 р. Обговорили виконання бюджету минулого року і внесли зміни в кошторис цього.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top