Ви знаходитесь: Головна / Новини / Конгрес Ради Європи не визнає кримський референдум

Конгрес Ради Європи не визнає кримський референдум

Конгрес Ради Європи засудив загарбання Росією української території. Також на з’їзді делегацій не визнали референдуму 16 березня в Криму. Про це повідомили на Конгресі регіональних і місцевих влад Ради Європи у Страсбурзі, на якому виступив і представник з Тернопільщини.

СТЕПАН БАРНА, член Конгресу регіональних і місцевих влад Ради Європи:

«Я вживав термін «окупація», і це робив свідомо, що викликало шквал емоцій з боку представників російської делегації, які звинувачували Г. ван Стаа в заангажованості (Г. ван Стаа – це президент Конгресу місцевих регіоналів Ради Європи. І слово «окупація» в принципі, на думку делегації Росії, це термін, котрий не відповідає принципам, котрі окреслені в форматі Ради Європи».  

Щоб на власні очі побачити, що відбувається сьогодні в Україні, Конгрес найближчим часом направить сюди своїх представників. Вони ж спостерігатимуть за передвиборчою кампанією та самим голосуванням 25 травня.

Детальніше про Конгрес регіональних і місцевих влад Ради Європи щодо проблем України з Росією, дивіться після випуску новин у програмі «Про важливе».

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top