Ви знаходитесь: Головна / Новини / Майбутні президентські вибори вже породжують політичні махінації

Майбутні президентські вибори вже породжують політичні махінації

Майбутні президентські вибори вже породжують політичні махінації та ігри. Як ось наприклад, днями у Борщівському районі, на сесії райради була утворена фракція «Солідарність». Нагадаємо, таку назву носить партія Петра Порошенка. Представники кандидата в президенти на Тернопільщині запевняють, дії депутатів Борщівської районної ради спрямовані на те, щоб ввести мешканців області в оману.

СТЕПАН БАРНА, керівник виборчої кампанії Петра Порошенка на Тернопільщині:

«В даному випадку йдеться про дискредитацію кандидата в президенти України Петра Порошенка. Вчора були буквально членами фракції Партії Регіонів, а сьогодні начебто готові підтримати Петра Порошенка і готові начебто утворити депутатську групу чи вже утворили депутатську групу «Солідарність».

Проте члени борщівської депутатської групи переконують, до Порошенка ніякого відношення не мають. Назвались «Солідарність», бо назва сподобалась. Щоправда на камеру коментувати наразі нічого не хочуть.

ЯРОСЛАВ ПІКУЛЬ, депутат Борщівської районної ради:

«До політичної партії Петра Олексійовича Порошенка зовсім не маємо ніякого відношення. Це просто співпало таке, співпало, що назвали і вийшов такий казус».

Пан Ярослав підтвердив, члени цієї депутатської групи й справді входили у ліквідовану сьогодні фракцію «партії регіонів». Представники Петра Порошенка в області переконані, колишні регіонали просто хочуть сховатись під брендом відомого прізвища.

 

Автор: Мар'яна Том'як

Мар'яна Том'як
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top