Ви знаходитесь: Головна / Новини / Молоді тернополяни пішли лава на лаву

Молоді тернополяни пішли лава на лаву

Біля Тернопільського ставу лава пішла на лаву. Молоді хлопці та дівчата билися…за пов’язки. Так вони презентували теренову гру «Гурби-Антонівці», яка відбудеться в перші дні травня на межі Тернопільщини та Рівненщини.

Одна команда йде лавою на іншу. Зустрівшись, вони борються один проти одного, щоб зірвати пов’язку з руки. Та група, яка першою здобуде всі стрічки суперників, стає переможцем. Правила гри досить жорсткі.

ВАСИЛЬ ДУБОВИЙ, учасник бою «Лава на лаву»:

«Відповідно до того, як буде на «Гурби-Антонівці», є 2 курені. Хлопці і дівчата разом в курені. Відбувається бій. Правила бою – не можна наносити прямі удари, лише боротьба, також забороняються больові прийоми».

Бій «Лава на лаву» є презентацією «Гурбів-Антонівців», які відбуваються щовесни на кордоні Тернопільської та Рівненської областей, на місці найбільшого бою НКВС та УПА. Теренова гра є своєрідною школою виживання як для хлопців, так і для дівчат.

МАРІЯ ШАПЛАЙ, співорганізатор бою «Лава на лаву»:

«Є 2 курені, це 2 команди зі всієї України вперемішку, тобто, наприклад, Тернопіль може грати з Сумами, так як цього року, Львів з Донецьком і т.д. Тобто вперемішку зі всієї України люди з’їжджаються. В нас вже навіть є зареєстровані і затверджені учасники з Криму, вони також будуть брати участь, що хлопці, що дівчата. І власне, от вони діляться на ці 2 команди і протягом часу гри – це 60 год. без перерви – вони змагаються в цьому лісі за прапор супротивника. Тобто кожна команда має свій прапор, вона його ховає в лісі і завдання команди – знайти цей прапор, при цьому лишитися живими і вбити найбільше супротивників. Вбити – це зірвати нарукавні повязки».

Цього року «Гурби-Антонівці» – особливо символічна гра. Оскільки боротьба із супротивником частково нагадує останні події в країні. Так і на участь в грі–2014 зареєструвалися представники Самооборони Майдану. Завдяки постійним тренуванням, у них є шанси показати свою силу та міць духу, вважають організатори.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top