Ви знаходитесь: Головна / Новини / Надра Тернопільщини затверджували, порушуючи правила

Надра Тернопільщини затверджували, порушуючи правила

Комісія облради затверджувала питання менш, ніж половиною свого складу. Так чиновники розглядали проекти надрокористувань на Тернопільщині. Далі ці питання вони запропонували винести на сесію.

Рішення, які депутати мають приймати на сесії облради, спершу розглядають профільні комісії. Так і сьогодні відповідальні за надрокористування краю обговорили два десятки питань і рекомендували їх до сесії. Та голосували за це тільки 5 з 11-ти членів комісії.

ВАСИЛЬ ХОМІНЕЦЬ, голова Тернопільської обласної ради:

«Це вже питання сумлінності тих депутатів, які не прийшли. – Чубатий тут є. – То покличте сюди Чубатого. Запросіть, що я кличу Чубатого. Зараз прийде Чубатий Володимир Євгенович – прохання просто переголосувати і нема жодних питань».

Чубатий, у свою чергу, погодився з голосуванням своїх колег. Хоча винними в тому, що кворум комісії не збирається, її члени вважають представників «Партії регіонів».

ІГОР ПОПАДИНЕЦЬ, голова комісії облради з питань охорони навколишнього природного середовища та природокористування:

«Вони й раніше на комісію практично не приходили. І раніше, і тепер вони не приходять на комісію. Ігнорують».

Вже за підтримки 6-х членів комісії більшість питань таки рекомендували на розгляд сесії. Три клопотання про користування надрами направили в прокуратуру. Ще стільки ж – на доопрацювання.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top