Ви знаходитесь: Головна / Новини / На вул. Винниченка невідомі зняли з автомобіля колеса

На вул. Винниченка невідомі зняли з автомобіля колеса

Без коліс далеко не заїдеш, зрозумів власник автомобіля Андрій, з транспорту якого, невідомі вночі зняли колеса. Водій одразу ж викликав правоохоронців. Потерпілий каже, з салону авто також зникли речі.

АНДРІЙ, власник автомобіля:

«Виявили, що немає коліс, магнітоли і динаміків. Це вже її виглядали, бо машина стоїть тут вже не перший день. Тому, я так думаю, що це було сплановано, яка конкретно».

На момент проведення слідчих дій правоохоронці виявили кілька відбитків пальців на автомобілі. Також опитали мешканців прилеглої території, адже за місцем, де власник залишив свій транспорт не ведеться відеоспостереження.

РУСЛАН БАЗАЛІЙСЬКИЙ, слідчий міськвідділу міліції:

 «В ході огляду місця події були вилучені декілька відбитків, волокна. Буде призначена експертиза, кому належать дані відбитки».

Як зазначив слідчий міськвідділу міліції, такі випадки з автовласниками у Тернополі трапляються доволі часто. Інколи після слідства правоохоронці з’ясовують, що одні і ті ж особи за ніч могли погосподарювати у кількох автомобілях. Тому, на даному прикладі рекомендує залишати свій транспорт на спеціально відведених стоянках.

РУСЛАН БАЗАЛІЙСЬКИЙ, слідчий міськвідділу міліції:

 «В місті Тернополі доволі часто трапляються такі події, оскільки автомобілі залишають без нагляду в таких місцях, де люди мало проходять. І як ви бачите, немає ні відеокамер, ні спостереження. Тому дані власники попадають під такі ситуації, що викрадають колеса, а також проникають до автомобілів ».

Даний випадок внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом крадіжки.

Автор: intb

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top