Ви знаходитесь: Головна / Новини / На Грушевського кладуть червону бруківку
На Грушевського кладуть червону бруківку

На Грушевського кладуть червону бруківку

На вулиці Грушевського у столиці, де ще зовсім недавно відбувались протистояння між майданівцями та силовиками, кладуть нову бруківку. Як сьогодні виглядає «серце революції» далі в сюжеті.

Вулицю Грушевського, де лунали постріли та проливалася кров, сьогодні впорядковують комунальні служби разом із Самообороною Майдану. На місце бруківки, яка під час революційних подій служила радше засобом захисту мітингувальників, кладуть нову. Щоправда колір її не звичний – червоний.

СЕРГІЙ ЗІЛОВ, заступник командира 8-ої афганської сотні Самооборони Майдану:

 «Якщо ви перейдете на ту сторону, Ви побачите, яку кладуть бруківку, вона червоного кольору. Це такий підтекст того, що на теренах цих доріг, була пролита кров людська. Тому буде іншого кольору бруківка, вона буде виділятися».

Відновлюють вулицю Грушевського за кошти народного депутата України Петра Порошенка. Нагадаємо, саме цей політик пообіцяв, стурбованим киянам та футбольним фанатам, за власні гроші зробити реконструкцію, прилеглої до стадіону «Динамо», території.

ОЛЕГ МІХНЮК, сотник 8-ої афганської сотні Самооборони Майдану:

«Приїхали, подивились об’єм роботи. Представники, вони назвалися від Порошенка Петра Олексійовича, коли ми показали, вони сказали, що завтра забезпечте нам, будь ласка, людей».

Повністю відновити Грушевського обіцяють найближчим часом.

 

 

Автор: Мар'яна Том'як

Мар'яна Том'як
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top