Ви знаходитесь: Головна / Новини / На проспекті Злуки, де люди зупинили будівництво, таки буде стадіон

На проспекті Злуки, де люди зупинили будівництво, таки буде стадіон

Конфлікт на проспекті Злуки, де громада вимагала зупинити будівництво багатоповерхівок, щоб зберегти там стадіон – наче вирішився. Сьогодні міський голова опублікував детальний план забудови цієї території, а разом з ним створення нового спортивного поля.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Є на сьогоднішній день пропозиція, яка повинна була б влаштувати всі сторони. Запропоновано, тут чітко видно, на даному зображені це існуюча територія. Пропонується, що міська рада готова додатково виділити територію приблизно 45 сотиків землі, таку ж саму територію, від неї відмовиться теперішній користувач землі. На цій території збудує повноцінний сучасний стадіон, розміром 45 на 90 метрів, який відповідає всім національним стандартам».

Новий стадіон збудують за кошти інвестора та передадуть на баланс комунальній установі «Спорт для всіх», яка й буде ним займатись. На новому полі зможуть тренуватись усі бажаючі тернополяни.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Крім того, пропонується збудувати збоку два невеличких стадіони. Чи це можуть бути волейбольні площадки, чи баскетбольні, чи тенісні. Це вже на розгляд мешканців і на розгляд управління молоді і спорту, що буде більше потрібно в даному мікрорайоні».

Окрім житлового будівництва, теперішні власники території, на Злуки передбачили заміну всіх мереж, облаштування дворів та зведення нових дитячих та спортивних майданчиків.

 

Автор: Мар'яна Том'як

Мар'яна Том'як
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top