Ви знаходитесь: Головна / Новини / На Тернопільщині формують виборчі комісії та списки виборців

На Тернопільщині формують виборчі комісії та списки виборців

До виборів Президента та голів міських рад Тернопільщина готова. В області вже групуються виборчі комісії та формуються списки виборців.

Виборча кампанія на Тернопільщині стартувала, хоч і не дуже активно. Та за словами представників Комітету виборців, зважаючи на терміновість волевиявлення і напружену ситуацію в країні, процес ще йде непогано.

ПАВЛО ЛЕВКІВ, в.о. голови ТОО Комітету виборців України:

«Щодо ходу виборчої кампанії, то хочу наголосити, що все ж таки, вона відбувається достатньо в’яло. Тобто в більшості кандидатів вона практично відсутня. Як вже зазначалось раніше, більш-менш активно, зокрема візуально, агітацію ведуть тільки кандидати: Порошенко, Ляшко, Гриценко, але більше такого наметового характеру. Більшість кандидатів, напевно, розраховують все ж таки на особисті зустрічі з виборцями».

Як і на попередньому голосуванні, наша область поділена на 5 округів. Вже 2 тижні діють всі окружні виборчі комісії, повідомляють громадські спостерігачі. На відміну від колег у східних регіонах, наші ОВК провели вже по кілька засідань. Далі – справа за матеріальною підтримкою.

ВАСИЛЬ ТОМЧИШИН, координатор ГМ ОПОРА в Тернопільській області:

«Ще не всі виборчі комісії обладнані Інтернетом, комп’ютерами і телефонами для того, щоб з ними можна було зв’язуватися. Як відомо від спостерігачів, жодних конфліктів на місцях під час засідань і вирішення якихось спільних питань між членами окружних виборчих комісій не спостерігалося».

В обласному центрі створено 90 виборчих дільниць: 8 з яких – спеціальні, а 82 – звичайні. Наступним кроком є формування списків виборців.

ВІКТОР ПУЛЬКА, начальник міського відділу ведення Держреєстру виборців:

«З 8.05 ці списки виборців будуть знаходитися на виборчій дільниці для того, щоб кожен виборець, який проживає в м. Тернопіль, міг уточнити свої дані, чи він дійсно є в попередніх списках виборців. 27 квітня суб’єкти подання передадуть нам інформацію за останній період для того, щоб ми могли до 6 травня провести відповідні зміни і протягом 2-х днів роздрукувати списки виборців і запрошення для передачі їх дільничним виборчим комісіям».

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top