Ви знаходитесь: Головна / Новини / Обласну міліцію знову пікетували через нового начальника

Обласну міліцію знову пікетували через нового начальника

Думки тернополян знову розділилися. Вже вдруге під стінами обласної міліції зібралися ті, хто за нового начальника управління, і ті, хто проти.

Група тернополян із партійними прапорами і плакатами прийшла під стіни обласної міліції. Вони наполягають, аби замість Василя Облещука посаду начальника місцевого УМВС зайняв хтось інший. Проте хто саме – не знають.

РОСТИСЛАВ МОРОЗ, голова Тернопільської обласної організації «Студентська Свобода»:

«Він працював в структурі при керуванні В. Сака, отже він безпосередньо виконував всі його накази, це є логічно. А те, що приймав 9 травня участь, ми бачили. Є свідки, які бачили, як він в перших рядах був і керував цим процесом в принципі».

Натомість тих, хто підтримує кандидатуру Облещука, біля міліції не менше. На закиди щодо новопризначеного у них інша думка. Зокрема, щодо сутичок у Парку Слави, 9 травня.

БОГДАН ФОСТАКОВСЬКИЙ, голова ГО «Наш рідний Тернопіль»:

«Міліція була просто для того, щоб розвести 2 сторони, щоб не було бійки. І там більше міліція, я дивився по відео, там більше міліція получила, ніж будь-хто. Далі: звинувачують Облещука, що він інструктаж проводив ОМОНовцям, які їхали до Києва. Скажіть, будь ласка, що, Облещук їм говорив «бийте там, в Києві народ»? Не говорив того. Я впевнений, що не говорив. Він по своїх обов’язках мусив проінструктувати людей: щоб по дорозі хтось не загубився, щоб було все дисципліновано, щоб не влазили там десь в якісь непонятні структури, щоби вернулися всі додому здорові і живі».

Через різні погляди на одну кандидатуру під міліцією почався гамір. Перекричати один одного намагалися і виступаючі, і решта учасників пікету:

 «Що вони зробили?»

 «Геть! Геть! Ганьба! Ганьба!»

Після майже години криків і сварок в міліцію завітали представники обласної влади. Посадовці прийшли на представлення нового очільника міліції. Їм і передали письмові вимоги громади. А от журналістів на такі урочистості не запросили.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top