Ви знаходитесь: Головна / Новини / Столичний Майдан досі в бойовій готовності

Столичний Майдан досі в бойовій готовності

Бої на київському Майдані закінчилися, але спокою там ще немає. Кількадесят наметів, по пару молодиків у кожному – продовжують життя столичного Євромайдану. Роз’їжджатися по домівках хлопці не налаштовані. І поки ведуть звичайний таборовий спосіб життя.

БОГДАН, львівянин:

«Стараємся, щоб все мали і самі даєм собі раду. Живу тут від 15 грудня і не збираюся залишати. Коли буде нормальний Президент, буде нормальна влада, тоді залишим Майдан».

Поруч наметів – барикади і шини. Трішки далі – гори квітів, у пам’ять про Героїв Небесної сотні. У будні сюди приходить менше людей, ніж у вихідні. Проте й вони із сумом вдивляються у портрети загиблих і пускають сльозу. Та чи залишати центр Києва таким, як він є сьогодні, думають по-різному.

ТЕТЯНА ІВАНІВНА, киянка:

«Зараз дуже важко відповісти. Я думаю, що на даний час має так залишатись. Але згодом все одно треба буде щось змінювати».

ВОЛОДИМИР, тернополянин:

«На мою думку, потрібно все ж таки потрохи згортатися і вертатися в нормальне русло життя. Тому що нас чекають президентські вибори. І більше то така мобілізація була спочатку внутрішня, тепер треба мобілізуватися ззовні, від зовнішнього ворога. Зараз ситуація з Росією нестабільна, тому в мене така думка».

Так чи інакше, сьогодні в столиці спокійніше, ніж було взимку. Проте атмосфера свідчить: при необхідності українці готові зібратися тут знову в будь-який час.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top