Ви знаходитесь: Головна / Новини / США підтримує Україну і засуджує російських агресорів

США підтримує Україну і засуджує російських агресорів

Раніше, результати соціологічних опитувань в Україні показували, що суспільство в основному непокоять такі питання як безробіття, ціни та інфляція. Сьогодні ж, безпека стала пріоритетом. Російська агресія і війна вже є реальністю для наших громадян. Саме тому сьогодні українські політики говорять про підписання нової безпекової угоди на заміну Будапештського меморандуму.

Безпеку українців, тотальну корупцію, можливі нові санкції та економічну підтримку. Все це обговорили на зустрічі з делегацією Конгресу США на чолі з Головою Комітету у закордонних справах Палати Представників Едом Ройсом. Сполучені Штати підтримують нашу державу та засуджують російських агресорів. Америка готова допомагати.

ПЕТРО ПОРОШЕНКО, народний депутат України:

«Це позиція справжніх друзів. І це не є, що вони готові приймати Україну такою, як вона є. Не реформована, з великим рівнем корупції, в великим рівнем непрозорості прийняття рішень, не демократичну. Навпаки, ключове повідомлення, що ми маємо модернізувати нашу країну, ми маємо будувати вільну, конкурентну економіку. Ми маємо будувати незалежну судову систему. Ми маємо продемонструвати реальні кроки і успіхи в боротьбі з корупцією. Сьогодні на цьому окремо наголошують всі учасники зустрічі, починаючи від Президента і закінчуючи конгресменами».

Під час зустрічі підняли питання і пріоритетних секторів української економіки а саме: агробізнесу, інформаційних технологій, машинобудування, космічної та авіаційної сфер, промислово-оборонного комплексу.

 

Автор: Мар'яна Том'як

Мар'яна Том'як
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top