Ви знаходитесь: Головна / Новини / мистецтво / Танець з «Льодовикового періоду» показали… посеред дороги

Танець з «Льодовикового періоду» показали… посеред дороги

Читачі обласної наукової бібліотеки танцювали посеред дороги. Разом з працівниками закладу вони продемонстрували перехожим танець героя відомого мультфільму.

ОЛЕСЯ ГОНЧАРУК, керівник Центру «Вікно в Америку» наукової бібліотеки:

«З відвідувачами нашого Центру ми зробили такий флеш-моб, щоб залучити людей якось і в бібліотеку, і в наш Центр. Щоб люди взагалі дізналися, що в бібліотеці дуже цікаво, можна знайти нових друзів і також весело проводити час. Цей танець з мультфільму «Ice Age», «Льодовиковий період», який танцював Сід. Я чисто випадково побачила це відео і захотілося зробити такий флеш-моб».

МАКСИМ БЛИЗНЮК, учасник танцювального флеш-мобу:

«В нас був гейм один, і ми вирішили просто спробувати цей танець, а потім вирішили розкрутити це все в флеш-моб, і більше, і більше. Ну і в результаті, ми вже тут. Танець сам по собі був цікавий, на мою думку, багатьом сподобалося. Єдине, що нам могло заважати – це машини і більше нічого. В нас був гарний настрій, в нас все було добре».

Танцювальний флеш-моб Центр «Вікно в Америку» провів до Всесвітнього дня книги та авторського права, який відзначають 23 квітня.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top