Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопільська «Нива» може зникнути через тиждень

Тернопільська «Нива» може зникнути через тиждень

Найболючіша тема для “Ниви”– гроші та вболівальники. Чи існуватиме «Нива» надалі знає Тарас Бурак. Поїхати на гру до «Авангарду» в Краматорськ чи отримати преміальні за попередній матч – до останнього моменту сумнівались гравці «Ниви». Врешті, зважаючи на можливі санкції через пропущену гру, а саме технічну поразку 3:0 «жовто-зелені» все ж відправились на Донеччину, не зважаючи на можливі провокації, каже президент футбольного клубу.

АВТАНДІЛ МДІНАРАДЗЕ, президент ФК «Нива» (Тернопіль):

«Ми могли би стати заручниками якоїсь гри політичної і не потрібної. Розумієте? І через то, рахуючи ці всі моменти ми звернулися до Краматорська з проханням, щоб нам перенесли гру. Краматорськ нам відмовив в цьому, сказав що ні. Вони категорично проти цього і що вони забезпечать повну нашу безпеку».

Переконував «жовто-зелених» гру не пропускати і президент Професіональної футбольної ліги України Мілетій Бальчос. Він зважаючи на критичний фінансовий стан та загрозу зникнення «Ниви» з робочим візитом приїхав у Тернопіль.

МІЛЕТІЙ БАЛЬЧОС, президент ПФЛ України:

 «Звичайно я не приїхав просто поговорити, а внести деякі пропозиції для того, щоби стабілізувати ситуацію. І тим самим допомогти клубу в його подальшому існуванні. Крім того, обов’язковою умовою є відвідування і спілкування з людьми, які мають відношення до футбольного клубу і з самим футбольним клубом».

Розмова з президентом ПФЛ України Автанділа Мдінарадзе надихнула на метафори.

АВТАНДІЛ МДІНАРАДЗЕ, президент ФК «Нива» (Тернопіль):

 «Я вже сказав один раз, що «порятунок потопаючих – справа рук самих потопаючих» – є така відома приказка. То ми сьогодні є тими потопаючими».

Наступний домашній матч «Ниви» з чернівецькою «Буковиною», який перенесли з п’ятниці  на четвер, може стати для «жовто-зелених» прощальним.

АВТАНДІЛ МДІНАРАДЗЕ, президент ФК «Нива» (Тернопіль):

 «Ця гра може бути початком відродження і абсолютно нової команди «Нива» – з одної сторони. Або це може бути прощальний матч, коли «Нива» закінчить своє існування».

Чи залишиться клуб «жовто-зелених» на футбольній карті України дізнаємось у четвер, 17 квітня по завершенні матчу «Нива» – «Буковина». Команди вийдуть на поле о 19:00. До слова, у понеділок на телеканалі ІНТБ в програмі «Про важливе» президент Професіональної футбольної ліги України Мілетій Бальчос розповість, яким бачить тернопільський футбол.

Автор: intb

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top