Ви знаходитесь: Головна / Новини / Туреччина не визнає референдуму в АР Крим
Туреччина не визнає референдуму в АР Крим

Туреччина не визнає референдуму в АР Крим

Туреччина стоїть на твердій позиції територіальної цілісності України і не визнає анексію Автономної Республіки Крим. Нечесними вважає Анкара й результати так званого референдуму, що відбувся 16 березня на півострові. Днями Мустафу Джемілєва нагородили Орденом Турецької Республіки. Вручив його лідеру Кримських татар, особисто Абдула Гуль, президент Туреччини. Серед  запрошених почесних гостей на церемонії були присутні лідери Меджилісу  кримськотатарського  народу, посли іноземних держав.

МУСТАФА ДЖЕМІЛЄВ, голова Меджилісу кримськотатарського народу:

«Это как моральная поддержка Турецкой Республики в наше трудное время. Обычно вы знаете, что Турция поддерживает оппозиция и выступает за территориальную целостность Украины. Не признает референдум, генеральная ассамблея ООН голосовала за выведение иностранных войск из нашей территории. Понятно, что если мне дали этот Орден, россияне не выведут свои танки, но это подчеркивает позицию Турции. Что 80-миллионный турецкий народ вместе сУкраиной, вместе с Крымом не воспринимает аннексиюи она будет вместе с нашей страной».

Запросили до Анкари і народного депутата Петра Порошенка. Після церемонії він провів годинну розмову з Президентом Турецької Республіки Абдулой Гюлєм.

ПЕТРО ПОРОШЕНКО, народний депутат України:

«Туреччина підтримує Україну в своїх зусиллях. Щодо наведення порядку на території України. Включаючи і східні області. І вона буде докладати максимум зусиль для того, щоб в координації своїх дій з союзниками. Забезпечувати мир та спокій в Чорноморському регіоні».

Обговорили питання майбутніх Президентських перегонів, під час яких необхідно захистити виборчі права кримських татар.

Автор: Мар'яна Том'як

Мар'яна Том'як
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top