Ви знаходитесь: Головна / Новини / У місті стартувала традиційна Школа писанкарства

У місті стартувала традиційна Школа писанкарства

Світлий, радісний і передсвятковий настрій запанував у Тернополі. В місті почала свою роботу традиційна Школа писанкарства. Такі заняття у місті проводять вже шостий рік поспіль. А сьогодні передвеликодні налаштування – дуже потрібні людям.

ОЛЬГА КРАВЕЦЬ, співорганізатор Школи писанкарства:

«Незважаючи на ситуацію в країні, тому що ми знаємо, що робиться, ми все таки даруємо мирне небо, казку для дітей, перед великоднє свято, Школу писанкарства, коли вони зможуть малювати писанки і дарувати їх своїм рідним».

Зголоситися на навчання в Школі писанкарства можуть всі бажаючі. Кожна група займатиметься тиждень. Записатися можна ще на наступні 7 днів. Маленькі тернополяни перед початком занять вже визначилися, якими будуть їхні писанки.

ПЕТРО, учень Школи писанкарства:

«Я прийшов сюди малювати писанки, їх розмальовувати. Малюнками більше такими – візерунками. А кольорами – чорний, червоний, жовтий».

СОЛОМІЙКА, учениця Школи писанкарства:

«Буду вчитися малювати писанки. Всякі узори, квіточки, смайлики. Червоним, рожевим, синеньким і жовтеньким».

Долучився до першого цьогорічного заняття з писанкарства і міський голова Тернополя. Сергій Надал зізнався, що це вже не перша його така робота.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Я був в цій школі, вже раніше мене запрошували, організатори мене вчили, показували перші ази малювання, як це потрібно робити. Власне тут це було намальовано. Перші писанки були ше в школі. Тоді це, звичайно, зовсім не малювалось так, як показують дівчата тут, за тими правилами. Це було так довільно, якимось пензликом і фарбами. А тут вже більш ґрунтовніше вчать, як потрібно малювати, з чого починати, як робити, визначати кольори, які кольори що означають».

Школа писанкарства у Тернополі діє в Молодій Просвіті, на вул. Йосифа Сліпого, 3. Записатися туди можна за телефоном 098 3729443 або на сторінках Школи в соціальних мережах.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top