Ви знаходитесь: Головна / Новини / Хоптян не входить в команду Порошенка в жодній з областей

Хоптян не входить в команду Порошенка в жодній з областей

Виборчі штаби спростовують наклепи конкурентів на них. Неправдивою називають інформацію про участь в політичних перегонах екс-голову Тернопільщини Валентина Хоптяна.

Днями в Інтернет-просторі Тернопільщини з’явилося повідомлення про колишнього голову обласної адміністрації Валентина Хоптяна. В матеріалі сказано, що екс-очільник краю є заступником голови штабу одного з претендентів на пост Президента. Та за словами керівника виборчої кампанії політика в нашій області, це всього лише спроба конкурентів очорнити кандидата, приписавши йому регіоналів.

СТЕПАН БАРНА, керівник виборчої кампанії П.Порошенка на Тернопільщині:

«До нас сьогодні наші опоненти почали приписувати достатньо багато одіозних людей. Але ми чітко знаємо, хто за ким стоїть. Ми знаємо, за ким, наприклад, стоїть сьогодні Путін, ми знаємо, за ким стоїть сьогодні Медведчук. Наш кандидат здатен перемогти без чиєїсь сторонньої допомоги. Тим більше без допомоги хоптянів, чижмарів. Бо повірте, там, де є Барна, бути цих людей не може!»

Голова Хмельницького штабу чутки також спростував. Більше того, закликає не звертати на інтернет-дописи уваги. А з приписаним їм Хоптяном, каже, навіть не знайомий.

МИХАЙЛО ГВОЗДЬОВ, керівник виборчого штабу П.Порошенка на Хмельниччині:

«То навіть не варте уваги. На сайтах там спростували, та й ладно, хто читає. Інтернет ж в нас не контрольований. Кожен, хто щось напише, ми будем за кожного виправдовуватися, так? Якби я з цією людиною зустрічався, чи хоча би він заходив в штаб, я би тоді казав «Ви знаєте, він зайшов в штаб, я йому сказав там 2 слова». Але коли я людину не бачив ніколи в житті, він мені не телефонував, нема дзвінка від нього, і отаке пишуть, то я вважаю, що ми просто замучимся відповідати на кожну річ».

Представники виборчої кампанії готові до наступних пліток щодо їхнього кандидата, яких до виборів очікують ще чимало. Та головне, запевняють, чесно і віддано робити свою справу, не приділяючи уваги недругам.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top