Ви знаходитесь: Головна / Новини / Хто вони, люди Порошенка на Тернопільщині?

Хто вони, люди Порошенка на Тернопільщині?

Майбутні президентські вибори не за горами. І українці вже визначаються, навпроти якого прізвища, 25-го травня, поставлять «галочку». Згідно з даними соціологічних опитувань, наразі лідером перегонів є Петро Порошенко. Про цього кандидата нам відомо багато, чого не можна сказати про людей, котрі працюють у його команді на Тернопільщині. В нашому наступному сюжеті ви дізнаєтесь, хто вони представники Порошенка в нашому краї?

Після того, як лідер «УДАРУ» Віталій Кличко, вирішив зняти свою кандидатуру на майбутніх президентських виборах, на користь Петра Порошенка, в останнього шанси виграти перегони значно зросли.

СТЕПАН БАРНА, керівник передвиборчої кампанії Петра Порошенка в області:

«Ми розраховуємо на повну підтримку Тернопільської області. Більше того, ми впевнені в тому, що в Тернопільській області кандидат в президенти, Петро Олексійович Порошенко, набере щонайменше 70% підтримки».

Знайомтесь – Степан Барна. Цей немало відомий політик керуватиме передвиборчою кампанією Петра Порошенка на Тернопільщині. Барна наголошує, в новоутвореному об’єднанні є місце для нових людей, проте ні колишніх, ні теперішніх «регіоналів», серед них не буде.

СТЕПАН БАРНА, керівник передвиборчої кампанії Петра Порошенка в області:

«Для нас це принциповий фактор. Всі хто мав відношення до партії регіонів, вони не будуть в процесі виборчої кампанії брати участі. Будуть усунені від цього процесу».

Політичний друг та побратим, з яким в дуеті працюватиме Степан Барна – народний депутат Ігор Побер. Він на Тернопільщині керуватиме виборчим Штабом Петра Порошенка.

ІГОР ПОБЕР, керівник виборчого Штабу Петра Порошенка в області:

«Якщо ви запитаєте, хто головний? Нема головних. Ми є друзі. Ми є побратими, ми двоє, спільно, відповідаємо за результат, який у нас буде в області».

Нове об’єднання братиме участь на позачергових виборах до місцевих рад в області, які також відбудуться 25-го травня. Зокрема, висуватимуть своїх кандидатів на посади мерів Монастириська, Зборова, Збаража та Кременця. Тернопільські політики кажуть, інші опозиційні партії підтримують їхній об’єднавчий формат. Відтак, разом працюватимуть в одному напрямку.

СТЕПАН БАРНА, керівник передвиборчої кампанії Петра Порошенка:

«В нас буде відбуватись узгодження спільних позицій по всіх районних, місцевих, обласних радах. Ми будемо відпрацьовувати спільний формат щодо того кола депутатів, які будуть відстоювати нашу спільну позицію».

Єдине чого побоюються сьогодні політики – провокацій. Адже, запевняють, дехто в Україні працює над зривом президентських виборів, а цього допустити не можна. Попереджають, 9-го травня в державі та нашому місті зокрема, ймовірно буде неспокійно, а тому необхідно готуватись до можливих заворушень.

Автор: Мар'яна Том'як

Мар'яна Том'як
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top