Ви знаходитесь: Головна / Новини / Цілий день Петро Порошенко, разом з сім’єю, провів на Тернопільщині

Цілий день Петро Порошенко, разом з сім’єю, провів на Тернопільщині

Цілий день провів на Тернопільщині народний депутат України, кандидат в Президенти Петро Порошенко. Зустрічався із громадою, спілкувався з активістами регіону, відповідав на запитання місцевих журналістів, а ввечері познайомив усіх тернополян із своєю дружиною та синами. Подробиці візиту політика у наступному сюжеті.

Жити по-новому. Із цим гаслом Петро Порошенко сьогодні їздить по всій Україні. Перед тим, як завітати на Тернопільщину, побував в «гарячій точці» на Луганщині. Нардеп спростував усі вигадки про проросійсько налаштованих тамтешніх мешканців. Каже, на Сході хочуть чути українську і бояться агресії з боку Кремля.

ПЕТРО ПОРОШЕНКО, народний депутат України:

«Уявіть собі, що 200 метрів від захопленого будинку СБУ. Центр дестабілізації на Донбасі і в Луганську, збираються в величезному, найбільшому залі Луганського національного університету ім. Т. Г. Шевченка, збираються тисячі людей, біля трьох тисяч. На моє запитання: «Якою мовою будемо спілкуватися?». Я одноголосно чую, в Луганську: «Звичайно українською». Єдність України ніхто не ставить під сумнів. Вимоги до влади – ефективне проведення антитерористичної операції і не допустити, коли декілька сот людей, будуть дестабілізувати життя 8-мільйонного Донбасу».

Вступати ж в мирні переговори з терористами – це шлях в нікуди, вважає Порошенко. Українці повинні об’єднатись і не дати російським агресорам втілити план розколу нашої держави. Народу потрібен Президент, який вже сьогодні збудує потужну економіку, сформує інвестиційний клімат, створить незалежні суди, забезпечить вигідне працевлаштування, демократію, європейський рівень і стандарти життя. Ліквідує корупцію та подбає, щоб найближчим часом українці таки отримали безвізовий режим.

ПЕТРО ПОРОШЕНКО, народний депутат України:

«З першого дня сильна Україна і сильний Президент сильного народу, зможе продемонструвати Росії – ми переможемо. Ми не здамося. І Схід, і Крим був і буде українським. Що для цього треба зробити? Перемогти і об’єднатися».

Під час виступу Петро Порошенко покликав на сцену своїх синів та дружину, розповів чим займається і як живе його сім’я. На завершення всі разом заспівали національний гімн.

 

Автор: Мар'яна Том'як

Мар'яна Том'як
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top