Ви знаходитесь: Головна / Новини / 8 та 9 травня в Тернополі оголосять днями жалоби

8 та 9 травня в Тернополі оголосять днями жалоби

Восьме та дев’яте травня в Тернополі оголосять днями жалоби за загиблими у Другій світовій війні. Відповідне питання завтра винесуть на голосування на сесії міської ради. Ймовірно,  його підтримає більшість депутатів. Відповідно до рішення у ці дні на будівлях приспустять державні прапори та заборонять використовувати будь-яку радянську, комуністичну чи нацистську символіку.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Щоб це не було, в жодному випадку, не давало можливості для будь-яких провокаційних дій. Ні тих, які мали місце в минулі роки, ні тих, які мають місце на Сході нашої держави».

Такі рішення приймалися і у попередні роки, проте прокуратура разом із правоохоронними органами, оскаржували їх. Цього разу, сподівається міський голова, такого не буде.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Сподіваємося, що це рішення не буде цього року оскаржене. Ми сподіваємося на розуміння і підтримку всіх тернополян. Думаю, що буде достатньо розуму і свідомості у всіх тернополян не робити подібних провокацій. Навіть якщо хтось додумається до того, щоб вийти з таким прапором, для цього є правоохоронні органи, нехай вживають необхідні заходи в межах діючого законодавства».

Тернопіль не повинен використовуватися, як експериментальний чи показовий майданчик для Сходу України чи Росії, кажуть в міськраді.  Не можна давати можливість продажним ЗМІ показати, який начебто безлад, відбувається тут, на Заході.

 

Автор: Мар'яна Том'як

Мар'яна Том'як
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top