Ви знаходитесь: Головна / Новини / 900 іноземних спостерігачів працюватиме в Україні на наступних виборах

900 іноземних спостерігачів працюватиме в Україні на наступних виборах

На Тернопільщину приїхали перші офіційні спостерігачі від ОБСЄ за виборами 25 травня. Іноземці прибули кілька днів тому і вже зазначили місцевій владі цілі свого візиту.

КРІСТЕР РОБСОН, офіційний спостерігач ОБСЄ:

 «Яке наше завдання тут? Спостерігати за процесом, за підготовкою, аж до підрахунку голосів після виборів. Ми не будемо висловлювати свою думку щодо політичних партій чи кандидатів, висунених цими партіями. Тому що це вибір людей України, громадян. Це їхній вибір і в цьому суть виборів. Ми повністю нейтральні в цій ситуації, тобто в нас немає жодної думки, хто виграє, яка партія, чи кандидат від якої партії».

ЛАРА ЗАЛУСКІ, офіційний спостерігач ОБСЄ:

 «Частиною нашого завдання тут є зустріч із представниками місцевої влади, обласної влади, із представниками різних політичних партій, неурядовими організаціями».

У Тернопільській облдержадміністрації також зазначили, що місцеві посадовці прагнуть чесної та відкритої виборчої кампанії.

ОЛЕГ СИРОТЮК, голова Тернопільської ОДА:

«Щоб власне люди отримали можливість на цих президентських виборах побачити зовсім інші підходи, отримати чесну виборчу кампанію, отримати абсолютно демократичні вибори, отримати прозорі вибори для того, щоби наша країна могла обрати Президента нашої держави і всі розуміли, що ці вибори пройшли чесно і відкрито за всіма міжнародними стандартами».

Загалом в Україні до і під час виборів 25 травня працюватиме близько 900 спостерігачів, повідомили представники ОБСЄ. Основна частина їх приїде за тиждень до голосування.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top