Ви знаходитесь: Головна / Новини / Без значних порушень проходить на Тернопільщині передвиборчий процес

Без значних порушень проходить на Тернопільщині передвиборчий процес

Спокійно та без значних порушень проходить на Тернопільщині передвиборчий процес. Принаймі в цьому переконують місцеві представники кандидатів в Президенти. До 25-го травня залишилось не так багато часу, тому керівники Штабів надіються, що політичні скандали та інтриги оминуть нашу область.

Зважаючи на те, що перед будь-якими виборами традиційно відбуваються фальсифікації та фіксуються порушення –  ці Президентські вибори напрочуд спокійні, зазначають місцеві політики. Можливо причина в тому, що часу на реалізацію брудних ігор – замало. Наразі, єдиний гучний і скандальний випадок, трапився нещодавно. Довірена особа Петра Порошенка Степан Барна знайшов в Тернополі друкарню, котра розповсюджувала «чорнуху» проти його кандидата.

СТЕПАН БАРНА, керівник виборчої кампанії П.Порошенка на Тернопільщині:

«Ця газета, це є свідченням того, що про нашого кандидата, одного з найбільш рейтинговіших кандидатів, борються брудними технологіями. От такий спосіб борються з нами, наші побратими, колеги по опозиційному табору».

Нагадаємо, що зверстаний макет газети в електронному вигляді знайшли на підприємстві. В друкарні запевняли, що його надіслав працівник Тернопільської обласної організації «Батьківщина». Щоправда прес-секретар партії все це заперечує.

ОЛЕНА КРИНИЦЬКА, прес-секретар ТОО ВО «Батьківщина»:

«Партія «Батьківщина» не має жодного відношення до агітаційної продукції, яку в місцевих ЗМІ демонструє керівник Тернопільського Штабу Петра Порошенка».

У місцевих членів «Свободи» також є претензії. Стосуються вони численних рекламних щитів, на яких зображений кандидат-«регіонал» Михайло Добкін. В Тернополі такі бігборди вже навіть зеленкою хтось встиг закидати.

РОМАН НАВРОЦЬКИЙ, довірена особа Олега Тягнибока:

«Як зараз мамі Устима Голоднюка, як йти чи їздити по області, дивитися на фізіономію людини, яка була однією з перших осіб, які віддавали злочинні накази, як мамі дивитися, коли заклеюють бігборди Небесної Сотні на бігборди партії регіонів чи інших кандидатів».

Інші представники кандидатів наразі усім задоволені. Ставлять позитивну оцінку кампанії на Тернопільщині. І готові підписати Меморандум щодо співпраці усіх членів процесу. Аби не допустити зриву виборів.

ЮРІЙ ЖЕЛІХОВСЬКИЙ, керівник виборчої кампанії Сергія Тігіпка на Тернопільщині:

«Ми сьогодні теж закрили 93 відсотки виборчих дільниць, ну ще спеціальні дільниці будемо закривати. Якщо по виборцях, то це приблизно буде 97 відсотків виборців ми сьогодні, ті які представлені на дільницях. Там, де будуть відсутні, я думаю, що ми закриємо спостерігачами».

ІВАН ПОЛЕВИЙ, заступник керівника Штабу Анатолія Гриценка на Тернопільщині:

«Ми ідемо чесно, ми ні на кого не нападаємо. Ні для кого нічого не друкуємо, таких перепалок, я думаю в нас не буде. Ні з «Свободою», ні з Порошенком, ні з Ляшком, дай Бог з «Батьківщиною», і Тігіпко. Ну Тігіпко – це окрема тема, але тут не про це».

За круглим столом представники кандидатів закликали один одного працювати для того, щоб вибори пройшли чесно та прозоро.

 

Автор: Мар'яна Том'як

Мар'яна Том'як
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top