Ви знаходитесь: Головна / Новини / В Тернополі почали формувати батальйон територіальної оборони

В Тернополі почали формувати батальйон територіальної оборони

Добровольців кличуть в армію. В Тернополі почали формувати батальйон територіальної оборони. За власним бажанням чоловіки сьогодні можуть піти служити у військо, скласти присягу і виконати  свій обов’язок перед державою.

Підрозділ комплектується виключно добровольцями, командний склад формують офіцери запасу. Першочергово до батальйону записуватимуть чоловіків, котрі вже служили в армії, проте не відмовлятимуть і тим, хто військовий однострій одягне вперше.

ВОЛОДИМИР КАТИНСЬКИЙ, в. о. Тернопільського обласного військового комісара:

«На базі обласного військового комісаріату, буде формуватись батальйон територіальної оборони, в кількості 430 чоловік, в який увійдуть військовослужбовці, які будуть призвані на контрактній основі».

Батальйон буде сформований на базі військового містечка на вулиці Дубовецькій. Міністерство оборони України забезпечить технікою, зброєю та іншим необхідними речами. В «гарячі точки» на Сході та Півдні держави, контрактників не відправлятимуть.

ВОЛОДИМИР КАТИНСЬКИЙ, в. о. Тернопільського обласного військового комісара:

«Основне його завдання буде, забезпечувати порядок і охорону, і оборону, а також свою діяльність, функціонування, в основному на території області».

Солдати отримуватимуть від двох з половиною до трьох тисяч гривень. Але чим вище звання, тим більша зарплата. Ті ж, хто був мобілізований раніше, в березні, отримає кошти у травні.

 

Автор: Мар'яна Том'як

Мар'яна Том'як
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top