Ви знаходитесь: Головна / Новини / Головний ДАІвець області відзвітував громаді

Головний ДАІвець області відзвітував громаді

Головний ДАІвець області відзвітував громаді. Андрій Матрифайло розповів, як пройшов місяць на дорогах Тернопільщини. Свій звіт перед громадою начальник державтоінспекції  Тернопільщини розпочав із сумної статистики. Каже, кількість ДТП  у порівнянні з аналогічним періодом минулого року в області  – зросла.

АНДРІЙ МАТРИФАЙЛО, начальник УДАІ в Тернопільській області:

 «В період з 13.03, коли ми зустрічались на попередньому засіданні по 12.05 на території області скоєно 63 дорожньо-транспортних пригоди з потерпілими. В яких 9 людей загинуло, 94 травмовано. Теж, якщо порівняти за останній місяць минулого року – ріст».

Аварій більше, але тернопільські водії стали сумліннішими і почали менше порушувати правила дорожнього руху. Таке покращення, на думку Андрія Матрифайла, відбулося завдяки співпраці державтоінспекціїз громадськими організаціями.

АНДРІЙ МАТРИФАЙЛО, начальник УДАІ в Тернопільській області:

 «Станом на 12.05 працівниками ДАІ в області виявлено 7207 порушень дорожнього руху. За минулий рік станом на 12.05 було 15 721 порушення. Тобто у відсотках – 54,2 %. Що я хочу сказати, хочу ще раз наголосити, що немає палочної системи є порушення – ми його документуємо».

Представив громаді очільник обласної ДАІ і свого заступника. Ним став Олег Турлай. Чоловік починав свою кар’єру в патрульно-постовій службі міського відділу міліції.

АНДРІЙ МАТРИФАЙЛО, начальник УДАІ в Тернопільській області:

«Роботу свою знає. Покрайній мірі цей напрямок роботи, яку він буде очолювати. Останнє місце роботи – посада начальник сектору кадрового забезпечення управління ДАІ в Тернопільській області».

Звітувати перед громадою Андрій Матрифайло буде і надалі. Наступну зустріч планують провести за місяць.

Автор: intb

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top