Ви знаходитесь: Головна / Новини / Гімнастки із Новгород-Сіверська готуються до чемпіонату України у Тернополі
Гімнастки із Новгород-Сіверська готуються до чемпіонату України у Тернополі

Гімнастки із Новгород-Сіверська готуються до чемпіонату України у Тернополі

Чогонавчилися за рік,демонстрували дівчатка дитячої спортивної школи №2 на відкритому чемпіонаті зі спортивної гімнастики. Впродовж двох днів відбувались змагання серед вихованців закладу. Проте не оминули чемпіонат і гості. Детальніше у сюжеті. Наймолодші вихованці комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №2 показували свої вміння зі спортивної гімнастики, здобуті за навчальний рік. Дітлахи виконували різноманітні вправи під наглядом суддів та тренерів.

ТЕТЯНА ГЕРАЩЕНКО, тренер з спортивної гімнастики КДЮСШ№2:

«В нас це якби завершальний етап навчального року. Ми дітей переводимо з групи, дивимся їхню фізичну підготовку, дивимся їхній рівень спортивний, на що вони здатні. Кого перевести, а кого залишити на повторне навчання. Весь наш тренувально-учбовий процес».

Дітлахи хвастаються чого навчилися за рік та які вправи їм до вподоби виконувати.

ЕЛІНА, учасниця відкритого чемпіонату КДЮСШ№2 зі спортивної гімнастики:

 «Я люблю шпагати робити, мостики».

ЯНА, учасниця відкритого чемпіонату КДЮСШ№2 зі спортивної гімнастики:

«Роблю шпагати, колесо вчуся, куверки, на мостик стаєш».

ВЕРОНІКА, учасниця відкритого чемпіонату КДЮСШ№2 зі спортивної гімнастики:

 «Шпагат роблю і колесо роблю, куверки назад, мостики ».

ІРИНА, учасниця відкритого чемпіонату КДЮСШ№2 зі спортивної гімнастики:

«Ми тут вчимося розвиватися. Тут багато спорту. Ми робим куверки, щоб був добрим вестибулярний апарат. Ми робим колесо, шпагати і багато чого».

Для найвправніших гімнасток дирекція спортивної школи підготувала грамоти та медалі. Водночас у закладі триває підготовка до чемпіонату України. Тренуються із представницями Тернопільщини команда із Новгород-Сіверська Чернігівської області. Через неспокійні події в державі, дівчата не змогли завітати до нашого міста на схожі змагання у березні.

АНДРІЙ РИБАК, директор КДЮСШ№2:

«Особливість цього заходу – це те, що це все відбувається серед найменшої категорії дітей. Тобто, починаючи від 4-5 річних дівчаток, які перші роблять кроки у спортивній гімнастиці і завершуючи найстаршими, які готуються до Чемпіонату України, який відбудеться в Івано-Франківську. Відрадно, що приїхали наші гості з Новгород-Сіверська, команда, яка готується теж до Збірної України. І вона одобрила саме наше місто і наш спортивний зал для підготовки до Чемпіонату України».

Чемпіонат України зі спортивної гімнастики запланований на 27 травня. Тернопільщину представлятимуть щонайменше 5 спортсменок.

Автор: intb

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top