Ви знаходитесь: Головна / Новини / гроші / «Дерев’яна» реклама зникне з Тернополя?

«Дерев’яна» реклама зникне з Тернополя?

Реклама в Тернополі змінить свій зовнішній вигляд. У місті позбудуться одних місць для реклами, проте на зміну їм «прийдуть» інші.

Вагомою частиною наповнення місцевих бюджетів є дохід від зовнішньої реклами. Та загальна сума, яку отримує від цього тернопільська казна, незначна, каже начальник управління стратегічного розвитку.

ЮРІЙ ДЕЙНЕКА, начальник управління стратегічного розвитку міста:

«Якщо взяти міський бюджет, який складає сьогодні близько 900 млн. грн., то сума 3 млн. грн. є не такою великою, які є надходження від зовнішньої реклами до міського бюджету. Минулого року ми дали 3 млн. 100 тис. грн. Цього року в нас план трохи менший, але я думаю, що ми дамо не менше, як 3 млн. 100 тис. грн. Тому що протягом перших місяців ми намагаємося перевиконувати суми надходжень під зовнішньою рекламою».

Проте останні кілька місяців на рекламному ринку країни спостерігається криза. Також у Тернополі активно борються з великою  зовнішньою рекламою. Відтак кілька місяців уже практично не видають дозволи на неї. Більшість рекламних конструкцій починають виносити з центру міста, щоб очистити його. Така доля спіткала і дерев’яні щити біля торгових точок.

ЮРІЙ ДЕЙНЕКА, начальник управління стратегічного розвитку міста:

«Одні з них новіші, другі взагалі нещасні там, прив’язані за огорожі якісь є. Тобто вони з одного боку є економічно вигідними. Але зовнішній вигляд міста, чесно кажучи, від тих щитів є далеко не найкращими. Не раз, я думаю, і ви помічали, що ті щити є поламаними, що вони валяються на вулиці, вони є недоглянутими. І тому ми зараз приймаємо рішення про заборону розміщення цих тимчасових деревяних конструкцій. Але на заміну їх люди, чи підприємці, чи організації, повинні встановити однотипні конструкції».

Ці однотипні конструкції розгляне і погодить управління архітектури міста. А затвердивши їх із комунальним підприємством «Загребелля», щити можна буде встановлювати.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top