Ви знаходитесь: Головна / Новини / До тернопільського батальйону кличуть бажаючих

До тернопільського батальйону кличуть бажаючих

Перші мобілізовані в батальйони вже готові захищати Батьківщину. Вони пройшли відповідну підготовку і чекають заклику до дій. Та на цьому формування батальйонів не завершується.

Спершу строковиком служив в армії, потім – за контрактом, далі був миротворцем у Косово. Сьогодні Дмитро Гайтко готовий ділитися отриманим за цей час досвідом зі співвітчизниками. Він одним з перших зголосився до тернопільського батальйону. Разом з іншими мобілізованими пройшов відповідне навчання.

ДМИТРО ГАЙТКО, один із перших членів тернопільського батальйону:

«Зброю, матеріальну частину зброї, стрільба з пістолетів, адміністративна діяльність, затримання злочинців, коли можна застосовувати зброю вогнепальну, заходи фізичного впливу, спецзасоби коли можна застосовувати, такі от навчання, адміністративна діяльність. В нас в підрозділі всі патріоти, всі хочуть захищати Батьківщину свою. І це один із способів офіційно, легально захищати свою державу».

ІГОР РУДКА, член батальйону (м. Теребовля) :

«Проходимо стрільбу, проходимо роз’яснення законів, правомірність застосування засобів, спецзасобів, зброї. По крайній мірі, такі речі ми повинні знати. Так як я не працював ніколи в цій системі, то мусять мене і навчити чогось. Я, наприклад, планував, що нас кинуть все таки на Схід. Для цього сюди прийшов, якщо я особисто».

АНДРІЙ ПЕТРИНКА, викладач-методист навчального центру підготовки працівників УМВСУ в області:

«Є на чому вчити. Щоби провести з працівниками практичні стрільби, використовується навчальна зброя, то щоб матеріальна частина зброї. І наступне – практичні стрільби, тобто бойова зброя».

Усім, хто зарахований в батальйони, платять зарплату. Як повідомив командир тернопільського підрозділу, сьогодні діючому складу вже нарахували гроші і вони можуть їх отримати.

ВОЛОДИМИР КАТРУК, командир тернопільського батальйону:

«Рядова посада спецпідрозділу на першому році служби становить 4200-4500 грн. Далі вона зростає в залежності від цього. Мається на увазі, перспектива є. Якщо людина добре себе зарекомендує по виконанню службових обов’язків, вона може піднятися по посаді. Звичайно, пропорційно буде зростати і зарплата».

Формування батальйонів сьогодні особливо потрібне для захисту України. Оскільки внаслідок останніх подій ставлення до міліції змінилося, варто формувати нову якісну військову силу, кажуть правоохоронці.

СЕРГІЙ АНЦІБОР, полковник міліції:

«Я трохи старої формації людина. У свій час нас вчили любити свою Батьківщину і всі сили прикладать для того, щоб йти на її захист. І я радий, що зараз молодь тоже, що люди йдуть в наш батальйон, записуються».

До батальйону зараховують і тих, хто служив в армії, і тих, хто ні. Всього планують мобілізувати 300 осіб.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top