Ви знаходитесь: Головна / Новини / Другий тур президентських виборів зіграє «на руку» російським окупантам

Другий тур президентських виборів зіграє «на руку» російським окупантам

25 травня Україна має отримати Президента, якого обире народ. Політики, громадські активісти та відомі особистості закликають людей не ігнорувати вибори, прийти в неділю до дільниць та віддати свій голос за того, кому вірять.

Перед виборами в Україні  –  період «застою». Важливі галузі не модернізуються та не реформуються. Таке очікування, може зіграти на руку Кремлю, який користується слабкістю держави.

ЮРІЙ ЛУЦЕНКО, довірена особа Петра Порошенка:

«Закликаю перемогти 25-го, не дати можливості Путіну зіграти свою заплановану гру між першим і другим колом. Ми ж розуміємо, що вихід в друге коло Тимошенко і Порошенка буде означати гру на Сході. Мовляв, «тут нет наших кандидатов». Ми ж розуміємо, що це означає можливість виставляти певні умови кандидатам і торги. Що можна взяти з майбутньої влади, щоб вибори відбулись? Для цього ті, хто сьогодні ще коливаються, мають прийняти відповідальне рішення».

Кардинальні зміни в державі відбудуться, не так після президентських, як після парламентських виборів. Нового складу Верховної Ради чекають і українці.

ПЕТРО ПОРОШЕНКО, народний депутат України:

«І я лише переконався і пересвідчився в цьому під час свого туру, що під час кожної зустрічі виборці піднімають питання: «Новий парламент?». Бо цей парламент перестав представляти, часто-густо, український народ».

І щоб якнайшвидше навести лад в Україні, президентські вибори повинні закінчитись після першого туру. Щоб вже 26 травня держава почала повноцінно працювати.

 

Автор: Мар'яна Том'як

Мар'яна Том'як
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top