Ви знаходитесь: Головна / Новини / За сприятливої погоди, сквер на Миру повністю відремонтують

За сприятливої погоди, сквер на Миру повністю відремонтують

Новий сучасний та великий дитячий майданчик, такий як на бульварі Данила Галицького, незабаром з’явиться і на мікрорайоні Дружба. Реконструкцію скверу на вулиці Миру – продовжили. Про роботи, які там заплановані – далі.

Минулого року на вулиці Миру зробили першу чергу ремонтних робіт скверу. Цьогоріч реконструкцію – продовжили. Отож, на цій території зроблять нові пішохідні ділянки. Тобто, покладуть бруківку, встановлять бордюри та замінять освітлення. А для маленьких мешканців мікрорайону та їх батьків зроблять сучасний, великий дитячий майданчик.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Такого типу, як стоїть на бульварі Данила Галицького. Цей буде дещо більших розмірів. Передбачили дві секції – одна для дітей віком дор 4 років. Інша – для дітей старше 4-ох років».

Кошторис робіт сягає восьмисот двадцяти тисяч гривень. З них сімдесят тисяч – це заміна освітлення. І в межах трьохсот тисяч коштуватиме дитмайданчик. В планах упорядкувати також і територію поруч з магазинами, там хочуть постелити бруківку. Щоб це зреалізувати, міськрада звернеться до підприємців з пропозицією, за свої гроші вкласти цю бруківку.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Натомість міська рада піде на те, що дасть дану територію в сервітут їхнього використання і можливість окремого заїзду під ці офісні приміщення або під торгові об’єкти. Таким чином, щоб вони не заважали руху пішоходів, будуть встановлені обмежувачі руху, там, де пішохідні ділянки, щоб не заважали автомобілісти нашим пішоходам».

Якщо ж підприємці на це не погодяться, тоді територія біля магазинів і офісів залишиться в тому стані, в якому є сьогодні.

 

Автор: Мар'яна Том'як

Мар'яна Том'як
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top