Ви знаходитесь: Головна / Новини / За хвилину до завершення голосування виборці стукали у двері дільниці

За хвилину до завершення голосування виборці стукали у двері дільниці

О 19:55 на виборчій дільниці № 168 у Тернополі закрили двері. Проте ще 5 хвилин комісія чекала людей, які хотіли б проголосувати в останній момент.

ОЛЬГА ПАЛЬЧИК, голова ДВК № 168:

«Згідно до законодавства, за 5 хвилин до 8 години, тобто до 20:00 за 5 хвилин, ми закриваємо виборчу дільницю. Але якщо після цього часу під дверима виборчої дільниці появляється якийсь виборець, то ми зобов’язані прийняти його для голосування».

За хвилину до завершення виборів у двері дільниці все ж постукали. Ірина – остання, хто проголосував на 168 дільниці.  За її словами, весь день вагалася, чи варто йти на волевиявлення.

ІРИНА, виборець:

«Вирішила краще пізно, ніж ніколи. І як громадянська позиція. Склались так обставини, що встигла тільки в останні хвилини. – Не шкодуєте що зробили такий вибір? – Звичайно, ні. Я надіюся, що той вибір, який зробила я принесе Україні тільки успіх і вона буде процвітати. І всього найкращого Батьківщині своїй хочу побажати».

За словами голови ДВК, явка виборців на її дільниці була високою. Найбільше охочих проголосувати спостерігали в момент відкриття, о 10:00, 12:00 та близько 18:00 після церковних богослужінь. Масових порушень під час волевиявлення не зафіксовано.

ОЛЬГА ПАЛЬЧИК, голова ДВК № 168:

«Вибори пройшли, я вважаю, в добрій обстановці. Звичайно, у нас є свої проблеми, тому що дуже багато виборців знаходяться за межами України. Із 2338 виборців на дільницю прийшло для того щоб проголосувати 1741 виборець ».

Ольга Пальчик каже, всього один виборець на її дільниці пошкодив бюлетень. Чоловікові, згідно законодавства, видали новий документ для волевиявлення. Інших «пригод» під час голосування не фіксували.

Автор: intb

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top