Ви знаходитесь: Головна / Новини / З порушенням прав тернополян бореться спеціальний представник

З порушенням прав тернополян бореться спеціальний представник

Тернопільщина має свого захисника. Керівник Правозахисної групи відтепер представлятиме омбудсмена – Уповноваженого з прав людини в нашій, Хмельницькій, Івано-Франківській та Чернівецькій областях. Його обов’язки – консультувати громадян, бути посередником у конфліктах між ними та владою. Але передусім, варто навчити людей вирізняти порушення прав з-поміж іншого.

ВОЛОДИМИР ШЕВЧЕНКО, Регіональний координатор Уповноваженого з прав людини

«Інша людина не може порушити права людини. Тільки держава є порушником права людини. Це важливо. Якщо, наприклад, одна людина порушує права іншої людини, скажімо, а держава не реагує, тут є порушення. А якщо просто, це не є порушення прав людини».

За словами Володимира Шевченка, найбільше на Тернопільщині порушень прав людини саме зі сторони правоохоронців.

ВОЛОДИМИР ШЕВЧЕНКО, Регіональний координатор Уповноваженого з прав людини

«В Тернополі було проведено в 2013 р. 3 спеціальних провадження, які стосувалися безпосередньо міліції. Взагалі міліція – це є найбільший порушник прав людини, так чомусь ведеться. Вони зазвичай не знають своїх обов’язків. Вони знають тільки свої права. Тому приходиться, скажімо, з ними якось налагоджувати співпрацю, спілкуватися, пояснювати».

Звернутися до представника Уповноваженого з прав людини Володимира Шевченка можна за адресою: пирогова, 11, офіс 7. А 2 червня тернополяни можуть поспілкуватися з омбудсменом України Валерією Лутковською через скайп-зв’язок. Зголошуватися на бесіду необхідно за тією ж адресою.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top