Ви знаходитесь: Головна / Новини / Міський голова Тернополя проголосував

Міський голова Тернополя проголосував

Свій вибір зробив і міський голова Тернополя Сергій Надал. Він наголосив, що останні півроку були надзвичайно важкими для країни. Більше того, нових жертв режиму виявляють й досі.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Сьогодні Україні як ніколи потрібна справжня легітимна влада. Тому сьогоднішній день є надзвичайно важливий. Будем мати сподівання, що після сьогоднішнього голосування буде обраний Президент. Як мінімум, буде зроблений крок до наступного туру для того, щоб обрати в ІІ турі Президента, що дасть стабілізацію всій державі. Вибори поки в Тернополі проходять спокійно. Всі дільниці відкрилися вчасно. Явка досить висока. Люди йдуть навіть, напевно, більше, ніж йшли на попередні вибори до Верховної Ради. Тому що люди мають певну надію на стабілізацію ситуації після цих виборів».

Високу явку виборців підтвердив і голова 170-ї дільниці Олексій Гук. Активність громадян проявляється періодично.

ОЛЕКСІЙ ГУК, голова ДВК № 170 (м.Тернопіль):

«Пік ми очікуємо пів 10 год. і 12 год., приблизно, коли люди з церкви виходять. Тоді ще з 13 до 14 год. – це буде третій пік. Наші члени ДВК, 5 чоловік, пішли по дому. Так що трохи зараз от черга. Але вони зараз, через 15 хв. повинні бути, думаю, внормується, буде без черги. Так що люди спокійно можуть голосувати».

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top