Ви знаходитесь: Головна / Новини / Найважча робота – бути мамою

Найважча робота – бути мамою

Незважаючи на те, що в Україні ведуться військові дії, давайте не будемо забувати про світлі та хороші свята. На порозі День Матері. З цієї нагоди ми підготували матеріал про найрідніших і найближчих. Як жінки-матері встигають з роботою і домашніми клопотами, як їм вдається поєднати усе з вихованням дитини? Про сильних та люблячих мам – далі.

Знайомтесь, це відома в Тернополі бізнес-леді Анжела Кардинал. Такою її не часто бачать колеги по роботі. Для усіх вона серйозна і зайнята жінка. Проте варто лише посміхнутися її семимісячній донечці Елізочці, і мама розквітає.

АНЖЕЛА КАРДИНАЛ, бізнес-леді:

«Коли ти приходиш не завжди додому, після спілкування з позитивними в роботі людьми і ще й таке, як в країні робиться, і ще подивишся якісь новини, то ти переступаєш поріг і дивишся в очі тої дитини, яка тобі завжди посміхається».

В Анжели Еліза – вже друга дитина. Перша, також донечка, Мішель, вже ходить в школу. Жінка зізнається, їй допомагає чоловік. Сім’я вже навчилася поєднувати все: роботу, домашні клопоти, приготування їжі, вирішення побутових проблем, прогулянки з малечею. І звикли до того, що на сон інколи вистачає лише три години.

АНЖЕЛА КАРДИНАЛ, бізнес-леді:

«Я найбільше цього боялася, що я не поєднаю і не зможу. Дитині минуло 7 місяців, ми поєднуємо, ми встигаємо. Можливо, не вистачає тих годин на добу, але коли є вихідний і ми всі любимося, і гуляємо з ранку до вечора, то це варто народжувати. Після першої дитини не так думала, коли буде друга. Але після другої я знаю, що буде третя».

Не збирається зупинятися на одній дитині і Наталя Гасай. Вона виховує школяра Владислава. Чоловік часто у відрядженнях. Тому «левова частка» усіх клопотів на її плечах. Щодня одна і та ж робота, яка, на жаль, часто залишається непоміченою. Тільки щоб все встигнути: підготувати речі, нагодувати сина, відвезти і забрати з гімназії, не забути про танці, а ввечері – і про уроки.

НАТАЛІЯ ГАСАЙ, працююча мати:

«За це не платять гроші, в матерів немає канікул, в матерів немає відпочинку. Від матері залежить багато чого: майбутнє дитини, здоров’я дитини і психологічний стан дитини. Тому, я вважаю, що бути мамою – це насправді дуже складно. Це є велика праця».

А за щоденну, невтомну турботу син Наталії не забуває тішити її подарунками. Ця папка заповнена всіма привітальними листівками з нагоди Дня Матері. Все зроблено власноруч. Також обов’язковий атрибут свята – квіти.

НАТАЛІЯ ГАСАЙ, працююча мати:

«На День Матері він завжди мені дарує квіти, ми живемо близько біля квіткового магазину і він кожного ранку, він напередодні знає, що буде День Матері, збирає кошти, які я йому даю до школи на всякі дрібнички, і він їх збирає, для того, щоб купити хоч маленький букетик квітів. І я це дуже ціную. Мені дуже приємно, що він цінує, любить маму, не забуває».

Клопоти, відсутність часу на себе, постійна зайнятість, недоспані ночі, все це навіть не може порівнятися з тим щастям, яке відчувають наші героїні поруч зі своїми дітками. Зізнаються, іншого життя не уявляють і не хочуть.

 

Автор: Мар'яна Том'як

Мар'яна Том'як
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top