Ви знаходитесь: Головна / Новини / На Сході України невідомі напали на довірену особу кандидата в Президенти

На Сході України невідомі напали на довірену особу кандидата в Президенти

На Сході України бандити продовжують нападати на опозиційних політиків та журналістів. Днями троє невідомих, в темному одязі, зі зброєю прогрожували та  намагалися захопити довірену особу одного із кандидатів в Президенти.

Трапилось це у Макіївці Донецької області, група озброєних невідомих напали на довірену особу кандидата на пост Президента України  – Петра Порошенка. Бандити хотіли взяти чоловіка в полон, отримавши відсіч – відкрили вогонь. Та все ж, йому вдалося врятуватись. Він сильно побитий, проте у безпеці. На допомогу і захист міліції потерпілий не надіється.

потерпілий

«У нас в городе нет милиции, ее нет, она ничем не занимается, туда даже страшно обращатся. Такая ситуация. Ну пока у нас все работает. ОВК, комисии, люди конечно боятся, но идут до конца. Ждут виборов».

ПЕТРО ПОРОШЕНКО, народний депутат України:

«На самом деле я это очень ценю. Ценю вашу мужественную позицию, мужественний поступок. Поэтому такие люди, как Вы сегодня очень нужны, и в моей команде и Украине. Поэтому  Вы можете рассчитывать на мою помощь, на мою защиту, на мою поддержку».

Такі випадки на Сході держави – непоодинокі. Раніше сепаратисти нападали на депутата-«ударівця».

 

Автор: Мар'яна Том'як

Мар'яна Том'як
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top