Ви знаходитесь: Головна / Новини / На Тернопільщині між представниками кандидатів в Президенти розпочалась інформаційна війна

На Тернопільщині між представниками кандидатів в Президенти розпочалась інформаційна війна

Брехня, наклепи, замовні статті, фото та відео монтажі. Всі ці неприємні речі мають місце у боротьбі за крісло Президента України. Сьогодні деякі представники кандидатів разом із «чорними піарниками» у своїх передвиборчих кампаніях застосовують нечесні, ба навіть брудні  технології. На Тернопільщині такі випадки вже зафіксовані, про них розкажемо в наступному сюжеті.

СТЕПАН БАРНА, керівник виборчої кампанії П.Порошенка на Тернопільщині:

«Складається таке враження, що цирк поїхав, а клоуни залишилися».

Степан Барна демонструє журналістам, як проти Порошенка працюють представники інших кандидатів у Президенти. З першого по четверте травня у поштові скриньки різних міст України кидали газети, без будь-яких вихідних даних. На кольорових шпальтах неправдиві, замовні статті про лідера передвиборчих перегонів, каже Барна.

СТЕПАН БАРНА, керівник виборчої кампанії П.Порошенка на Тернопільщині:

«Сьогодні ця диcкредитаційна політика, яку ведуть опоненти є свідченням того, що вони не здатні перемагати в цивілізований спосіб. Більше того, подібні факти мають місце не тільки в Інтернет-ресурсах, коли поширюється інформація, що хтось там до когось має відношення до нас, а поширюється в офіційних друкованих засобах масової інформації політичних партій».

Мова йде про політичну газету «Наша Батьківщина». З назви стає зрозуміло, якій партії вона належить. В ній, запевняє Барна, поширюється брехлива інформація про Порошенка. І це не дивує місцевих політекспертів. Ярослав Чорнозуб переконаний від іншого кандидата, Юлії Тимошенко, найбільше замовлень на подібні речі.

ЯРОСЛАВ ЧОРНОЗУБ, політичний експерт:

«На сьогоднішній момент можна чітко констатувати, що ця виборча компанія дуже брудна тільки зі сторони одного кандидата – це Юлія Тимошенко. Очевидно, що представники демократичних сил, не дуже хочуть називати це прізвище, але це по факту».

Тож, щоб уникнути усіх цих мало приємних речей, не вдаватись до політичних суперечок і не сприяти зриву президентських виборів, Степан Барна закликав представників усіх штабів підписати Меморандум, про проведення чесних, прозорих, європейських виборів на території Тернопільщини.

Автор: Мар'яна Том'як

Мар'яна Том'як
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top