Ви знаходитесь: Головна / Новини / гроші / Обговорення пільгового проїзду в маршрутках не принесло результату

Обговорення пільгового проїзду в маршрутках не принесло результату

Хто з пільговиків їздитиме безкоштовно у тернопільських маршрутках? Це питання обговорили на громадських слуханнях. На збори запросили представників влади, перевізників та громадськість. Телефоном про хід слухань розповість кореспондент ІНТБ Вікторія Кравець.

ВІКТОРІЯ КРАВЕЦЬ, кореспондент ІНТБ (телефоном):

«Громадські слухання щодо проїзду пільговиків зібрали в «Перемозі» аншлаг. Більшість присутніх – пенсіонери. Спершу люди не хотіли слухати секретаря міськради, поки не з’явиться міський голова. Та, оскільки Сергій Надал був на нараді і пообіцяв з’явитися по її завершенні, обговорення почали без нього. Міська влада запевнила, що проти зменшення кількості пільговиків, які їздитимуть задарма. Та в залі були присутні і тернополяни, які підтримують скорочення категорій пільговиків. Їхні виступи пенсіонери перервали криками «Ганьба!» Натомість, самі пенсіонери запропонували зробити їх контролерами у маршрутках, перевірити дохід тернопільських перевізників, а громадські слухання провести з правоохоронцями та антимонопольним комітетом».

Після більш, ніж години сварок перевізники залишили зал. За ними пішла і влада. Відтак обговорення не принесли ніякого результату. Детальніше про те, як відбувалися слухання, – у наступних випусках новин на ІНТБ.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top