Ви знаходитесь: Головна / Новини / мистецтво / Одяг із хустин, дитячу шкільну форму і весільні сукні привезуть в Тернопіль дизайнери

Одяг із хустин, дитячу шкільну форму і весільні сукні привезуть в Тернопіль дизайнери

У важкий революційний час тернополян розважать святом краси. Новинки моди всім бажаючим у нашому місті презентують вже за тиждень. Наші кореспонденти знають, чим буде особливий цьогорічний показ.

Хоч в країні і досі революція, світ моди та краси не стоїть на місці. П’яті, ювілейні Дні моди у Тернополі таки відбудуться. Проте їх цьогорічна тематика не омине подій, якими жила наша держава останні місяці.

ОЛЕКСАНДР СМИК, начальник управління культури і мистецтв Тернополя:

«Революція власне гідності – це була революція за європейські цінності. Україну продовжує трясти. Україна продовжує добиватися власне своїх змін. Але перший крок зроблено, люди добились того, що підписана політична складова Угоди з Євросоюзом. І ці Тернопільські дні моди в цей тривожний час якраз проходять в рамках Днів Європи в Україні».

Європейськість Тернопільських днів моди підтвердить і перший і історії фестивалю візит модельєра з Мюнхена Ірини Цайдлер. Що привезе німецький дизайнер – поки таємниця. Натомість інші роботи модельєрів, серед яких: одяг із квітчастих хустин, дитяча шкільна форма, оригінальні весільні сукні, приємно здивують глядачів, впевнені організатори показу.

МАРІЯ ГУДИМА, координатор V Тернопільських днів моди:

«Ми зможемо побачити справжні колекції, ті колекції, які мають можливість люди бачити на Українському тижні моди, на Європейських тижнях, і навіть буде одна колекція, яка була представлена на Тижні моди у Нью-Йорку. Це буде всім сюрпризом. З гостей буде Андре Тан, всім відомий. Особливо мені подобається девіз, під яким він виготовляє одяг: це одяг, який приносить удачу».

Показ колекцій дизайнерів відбудеться ввечері, 16 травня в Тернопільському драмтеатрі. Вартість квитків – 150 грн. Там проведуть і благодійний показ дитячого одягу. Друга частина Днів моди пройде в рамках Галицької дефіляди, 8 червня, в парку ім. Т. Шевченка.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top