Ви знаходитесь: Головна / Новини / Перші добровольці спецбатальйону «Тернопіль» проходять навчання

Перші добровольці спецбатальйону «Тернопіль» проходять навчання

Десять добровольців, які першими поповнили лави новоутвореного спецбатальйону «Тернопіль», проходять початковий вишкіл. Тренуються чоловіки на базі навчального  центру підготовки працівників міліції при УМВС. Всі необхідні вміння з новоприбулими  відточують досвідчені інструктори.

ОЛЕКСАНДР МАЦІЄВСЬКИЙ, т.в.о. начальника навчального центру підготовки працівників міліції при УМВСУ  в області:

 «На базі нашого навчального центру вони здобудуть знання з таких дисциплін, як тактико-спеціальна підготовка, фізична підготовка, вогнева підготовка. Ми надіємось, що дамо їм такі знання, які будуть їм необхідні для виконання функціональних обов’язків».

Чоловіків вчать основам стрільби, прийомам рукопашного бою, поведінці в надзвичайних ситуаціях. Цікаво, що деякі  добровольці самі можуть багато чому навчити інших. Адже дехто з них вже має досвід військової служби і навіть побував у так званих «гарячих точках».

ДМИТРО ГАЙТКО, міліціонер:

«Під час проходження служби в Збройних силах України я був у відрядженні в Косово, в колишній Республіці Югославія з миротворчою місією. Я, як людина з певним досвідом військовим вирішив, що я один з перших маю бути тут, в цьому батальйоні. І для того, щоб навчитись щось, і передати свій власний досвід молодим. Думаю, що це обов’язок кожного громадянина – захищати свою Батьківщину».

Набір на службу до спецпідрозділу триває. В обласному управлінні внутрішніх справ кажуть: чи не головна вимога до кандидатів – патріотизм та готовність захищати рідний край. Приймають в спецбатальйон чоловіків віком до 40 років, з повною загальною  середньою освітою. Особам призовного віку на період служби в підрозділі дають відстрочку від строкової військової служби.

За матеріалами ВЗГ УМВСУ в Тернопільській області

Автор: Ірина Худобá-Луциків

Ірина Худобá-Луциків
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top