Ви знаходитесь: Головна / Новини / мистецтво / При в’їздах в Тернопіль – «прапори»

При в’їздах в Тернопіль – «прапори»

Тернопіль зі сторони Хмельницького замайорів національними барвами. Наше місто долучилося до всеукраїнської акції – розфарбуй в’їзд у кольори прапора.

Ні дощ, ні вітер, ні сонце не зупиняють молодих активістів, які підтримують ідею єдності українців. Від Києва до Хмельницького, від Запоріжжя до Тернополя фарбують жовто-синіми барвами в’їзди у місто.

КАТЕРИНА БЕЗРУКА, учасник акції:

«Трохи вітер і незручно, бо все дує на тебе, а так – все гаразд. І зголосилась, бо просто цікаво і щоб допомогти, хоч якесь добре діло зробити».

Наш обласний центр хлопці та дівчата вирішили розфарбувати крім жовто-блакитних, ще й в червоно-чорні тони. Спочатку відшліфували плиту.

АНАСТАСІЯ ЛИТВИН, учасник акції:

«Я б напевно тільки в синьо-жовті кольори. Хоча в принципі ідея хлопців також мені подобається, але я напевно тільки б в 2 кольори малювала. Я перший раз. Просто берем і шліфуємо цим».

Відшліфувавши, на плиту наносять ґрунтовку, потім фарбують. Для цього тернополяни 2 дні чекали сприятливої погоди. До роботи взялися близько 10-ка волонтерів. Самі зібрали гроші на матеріали.

РОМАН ОШУСТ, співорганізатор акції:

«Спочатку ми думали зробити це все з друзями за власні кошти. І ми опублікували пост в групі соцмережі, і багато активістів відгукнулося. Ми спільно вже з ними почали втілювати цей проект в життя».

Першим розфарбували напис «Тернопіль» зі сторони Хмельницького. Далі планують зробити жовто-блакитними й всі решта в’їзди у місто. Щоб залучити більше людей, роботи проводитимуть у вихідні. Зголошуватися на участь в акції можна у  соцмережі в групі «Від Тарнополя до Тернополя».

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top